Casarredo Regál SIMUNA - beton/dub
Moderní a designový regál SIMUNA je ideální pro váš obývací pokoj i pracovnu. S jeho stylovým vzhledem a praktickým vybavením je skvělou volbou pro vystavení dekorativních předmětů, knih, váz či dalších oblíbených artefaktů. Tento regál je vyroben z kvalitního materiálu LTD 18 mm. Barva: Beton v kombinaci s dubem Left Rozměr: 160 x 75,6 x 25 cm Tloušťka materiálu: 18 mm Nechte se okouzlit stylovým designem a vysokou kvalitou regálu, který dodá vašemu obývacímu pokoji ten pravý úlet. LTD jistě skvěle doplní váš interiér. S tímto regálem budete mít všechny vaše oblíbené předměty vždy na dosah ruky! Dodávané v demontu.
Cena: 2 300 Kč
| Dostupnost | Skladem |
|---|---|
| Prodejce | Atan.cz |
| Výrobce | Casarredo (2229 produktů) |
| O výrobci Casarredo | Casarredo je značka, která přináší do vašeho domova kvalitní a stylový nábytek. S širokou nabídkou produktů od… pokračovat o Casarredo » |
| Materiál | laminové |
| Barva | dub | šedá - imitace BETONU |
| Výška | 160.00 cm |
| Šířka | 75.60 cm |
| Celková šířka | 75.6 cm |
| Hloubka | 25.00 cm |
| Hmotnost | 31 kg |
| FOFR | 368 |
| FOFR_COD | 418 |
Vybrané produkty
Casa Nábytek Obývací pokoj Police RegályMožnosti dopravy a ceny
| Způsob dopravy | Cena |
| TopTrans | 416 Kč |
|---|---|
| TopTrans na dobírku | 466 Kč |