Tempo Kondela Regál R2 TORONTA - dub Wotan
Regál TORONTA R2 v pravém provedení je možné umístit do vašeho domova, ale i kanceláře. Nabízí úložný prostor v podobě jedné skříňky a otevřených polic. Vlastnosti regálu: Materiál: DTD laminovaná / MDF Barva: dub Wotan Rozměry (ŠxHxV): 63x39,7x197,2 cm Tloušťka materiálu korpus: 16 mm Tloušťka materiálu dvířka: 19 mm Pravá strana Dodávané v demontu Pořiďte si i další nábytek z řady TORONTA. Vybrat si také můžete z naší široké nabídky, například koberců, nebo pohodlných křesel.
Cena: 3 970 Kč
| Dostupnost | Skladem |
|---|---|
| Prodejce | Atan.cz |
| Výrobce | Tempo Kondela (2529 produktů) |
| O výrobci Tempo Kondela | Tempo Kondela je renomovaný výrobce nábytku, který klade důraz na moderní design, funkčnost a kvalitu materiálů. V… pokračovat o Tempo Kondela » |
| Materiál | laminové | MDF |
| Styl | Moderní |
| Barva | dub |
| Výška | 197,2 cm |
| Celková šířka | 63 cm |
| Šířka | 63 cm |
| Hloubka | 39,7 cm |
| Hmotnost | 48.7 kg |
| EAN | 32242076201520 |
| FOFR | 368 |
| FOFR_COD | 418 |
Vybrané produkty
Bonami Koupelnové skříňky Lamino Nábytek Police Prostor Regály Rošt Skříně Skříně VanaMožnosti dopravy a ceny
| Způsob dopravy | Cena |
| TopTrans | 416 Kč |
|---|---|
| TopTrans na dobírku | 466 Kč |