Autronic Regál GD-313 OAK
Policový regál GD-313 OAK má kovovou kostru v práškové černé barvě. Policové díly jsou zhotoven z MDF desky s povrchem 3D folie v odstínu dub sonoma. Zároveň mají na zadní hraně praktické čílko proti zapadnutí vystavených věcí. Pro perfektní rovinu je regál v nožkách zakončen aretační paticí. Dodávané v demontu.
Cena: 850 Kč
| Dostupnost | Skladem |
|---|---|
| Prodejce | Atan.cz |
| Výrobce | Autronic (2384 produktů) |
| O výrobci Autronic | Autronic je značka, která se zaměřuje na design a kvalitu svých produktů. V nabídce najdete široký sortiment nábytku a… pokračovat o Autronic » |
| Materiál | kovové |
| Barva | černá | dub sonoma |
| Výška | 93 cm |
| Šířka | 60 cm |
| Celková šířka | 60 cm |
| Hloubka | 28 cm |
| Rozměr | 60x93x28 cm |
| Hmotnost | 7.5 kg |
| EAN | 8591957583316 |
| FOFR | 211 |
| FOFR_COD | 261 |
Vybrané produkty
Asko Dub sonoma Police Regály Sono VěciMožnosti dopravy a ceny
| Způsob dopravy | Cena |
| TopTrans | 416 Kč |
|---|---|
| TopTrans na dobírku | 466 Kč |