Autronic Polohovací křeslo TV-Q8668 GREY3 - vintage šedá
Polohovací křeslo TV-Q8668 GREY3 s elektrickým ovládáním a dvěma motory nabízí komfortní relaxaci díky možnosti individuálního nastavení opěradla a podnožky. Potah je z příjemné šedé látky, která zajišťuje měkký dotek a snadnou údržbu. Šířka sedu: 44 cm Hloubka sedu: 56 cm Výška sedu: 50cm Nastavitelná hloubka: 167 cm Výška područek: 63 cm Šířka područek: 21 cm 2 motory Výklopná funkce pro snadné vstávání USB konektor Robustní rám podporuje stabilitu a dlouhou životnost, zatímco výklopná funkce umožňuje snadné vstávání z křesla. Široké čalouněné područky doplňují pohodlí při sezení. Křeslo je ideální pro odpočinek i sledování televize, přičemž elektrické ovládání zajišťuje plynulý a tichý pohyb polohovacích částí. Dodávané v demontu - rozměr balení - 96x76,5x65 cm Pro ještě útulnější atmosféru doplňte křeslo stylovým kobercem z naší nabídky a vytvořte si dokonalé místo pro relaxaci.
Cena: 11 421 Kč
| Dostupnost | Skladem |
|---|---|
| Prodejce | Atan.cz |
| Výrobce | Autronic (2380 produktů) |
| O výrobci Autronic | Autronic je značka, která se zaměřuje na design a kvalitu svých produktů. V nabídce najdete široký sortiment nábytku a… pokračovat o Autronic » |
| Materiál | látka |
| Typ | relaxační |
| Barva | šedá |
| Výška | 98 cm |
| Výška sedáku | 50 cm |
| Celková šířka | 90 cm |
| Otěruodolnost (Martindale) | 150000 |
| Šířka | 90 cm |
| Hloubka | 94 cm |
| Nosnost | 120 kg |
| Hloubka sedu | 56 cm |
| Rozměr | 90x98x94 cm |
| Hmotnost | 39.87 kg |
| EAN | 8591957781859 |
| FOFR | 368 |
| FOFR_COD | 418 |
Vybrané produkty
Koberce Koberce Křesla Křesla Látky Nábytek Šedé VintageMožnosti dopravy a ceny
| Způsob dopravy | Cena |
| Vlastní přeprava | DOPRAVA ZDARMA |
|---|---|
| Vlastní přeprava s dobírkou | 50 Kč |
| Česká Pošta | 159 Kč |
| ČP na dobírku | 209 Kč |
| TopTrans | 416 Kč |
| TopTrans na dobírku | 466 Kč |