Autronic Polohovací křeslo TV-Q8575 BR3 - hnědá
Polohovací křeslo TV-Q8575 BR3 s elektrickým ovládáním nabízí komfortní relaxaci díky zabudovanému motoru, který umožňuje snadné nastavení polohy sedáku a opěradla. Potah je z hnědé látky, která je příjemná na dotek a snadno se udržuje. Křeslo disponuje pevnou konstrukcí s integrovanými područkami a výklopnou funkcí pro pohodlné zvednutí nohou. Šířka sedu: 54 cm Hloubka sedu: 56 cm Výška sedu: 53cm Nastavitelná hloubka: 167 cm Výška područek: 61 cm Šířka područek: 11 cm Výklopná funkce pro snadné vstávání USB konektor Kapsa na příslušenství Počet motorů (ks): 1 Elektrický mechanismus zajišťuje plynulý a tichý pohyb, což přispívá k celkovému pohodlí při užívání. Rozměry a nosnost jsou navrženy tak, aby vyhovovaly běžným požadavkům na domácí i komerční použití. Dodávané v demontu - rozměr balení - 79,5x76,5x64,5 cm Pro ještě útulnější atmosféru doplňte křeslo stylovým kobercem z naší nabídky a vytvořte si dokonalé místo pro relaxaci.
Cena: 8 901 Kč
| Dostupnost | Skladem |
|---|---|
| Prodejce | Atan.cz |
| Výrobce | Autronic (2380 produktů) |
| O výrobci Autronic | Autronic je značka, která se zaměřuje na design a kvalitu svých produktů. V nabídce najdete široký sortiment nábytku a… pokračovat o Autronic » |
| Materiál | látka |
| Požadované vlastnosti | nerozkládací |
| Typ | relaxační |
| Barva | hnědá |
| Výška | 106 cm |
| Výška sedáku | 53 cm |
| Celková šířka | 76 cm |
| Otěruodolnost (Martindale) | 150000 |
| Šířka | 76 cm |
| Hloubka | 88 cm |
| Nosnost | 120 kg |
| Hloubka sedu | 56 cm |
| Rozměr | 76x106x88 cm |
| Hmotnost | 34.63 kg |
| EAN | 8591957781774 |
| FOFR | 368 |
| FOFR_COD | 418 |
Vybrané produkty
Koberce Koberce Křesla Látky Nábytek Ocet VanyMožnosti dopravy a ceny
| Způsob dopravy | Cena |
| Česká Pošta | 159 Kč |
|---|---|
| ČP na dobírku | 209 Kč |
| TopTrans | 416 Kč |
| TopTrans na dobírku | 466 Kč |