Autronic Relaxační křeslo TV-B3973 CRM2 - krémová
Polohovací křeslo TV-B3973 CRM2 s elektrickým ovládáním a jedním motorem nabízí komfortní relaxaci s možností přesného nastavení polohy. Potah je z krémové látky, která je příjemná na dotek a snadno se udržuje, zatímco pevná kovová podnož zajišťuje stabilitu a dlouhou životnost. Křeslo je vybaveno integrovaným ovládacím panelem na boku, který umožňuje plynulé polohování opěradla i sedáku. Šířka sedu: 50 cm Hloubka sedu: 45 cm Výška sedu: 49 cm Nastavitelná hloubka: 163 cm Výška područek: 62 cm Šířka područek: 10 cm USB-A/USB-C Prémiová látka 1 motor Otočný mechanismus přispívá k větší flexibilitě a pohodlí při užívání. Ergonomicky tvarované područky doplňují celkový komfort a nadčasový design křesla se hodí do různých interiérů. Dodávané v demontu - rozměr balení - 87x78x114,5 cm Pro ještě útulnější atmosféru doplňte křeslo stylovým kobercem z naší nabídky a vytvořte si dokonalé místo pro relaxaci.
Cena: 17 991 Kč
| Dostupnost | Skladem |
|---|---|
| Prodejce | Atan.cz |
| Výrobce | Autronic (2380 produktů) |
| O výrobci Autronic | Autronic je značka, která se zaměřuje na design a kvalitu svých produktů. V nabídce najdete široký sortiment nábytku a… pokračovat o Autronic » |
| Materiál | látka |
| Požadované vlastnosti | nerozkládací |
| Typ | otočná |
| Barva | krémová |
| Výška | 116 cm |
| Výška sedáku | 49 cm |
| Celková šířka | 77 cm |
| Otěruodolnost (Martindale) | 30000 |
| Šířka | 77 cm |
| Hloubka | 84 cm |
| Nosnost | 130 kg |
| Hloubka sedu | 45 cm |
| Rozměr | 77x116x84 cm |
| Hmotnost | 46.13 kg |
| EAN | 8591957790141 |
| FOFR | 368 |
| FOFR_COD | 418 |
Vybrané produkty
Koberce Koberce Křesla Křesla Látka Látky Nábytek VanyMožnosti dopravy a ceny
| Způsob dopravy | Cena |
| Vlastní přeprava | DOPRAVA ZDARMA |
|---|---|
| Vlastní přeprava s dobírkou | 50 Kč |
| TopTrans | 416 Kč |
| TopTrans na dobírku | 466 Kč |