Falco Rozkládací sedací souprava Lincoln - 63D
Lincoln je moderní rohová rozkládací sedací souprava s nadčasovým designem, která vyniká především svým pohodlím, praktičností a univerzální použití. Díky jednoduchému rozložení pomocí automatu snadno vytvoříte prostorné lůžko o velikosti 246 × 120 cm, ideální pro občasné přespání návštěvy. O maximální komfort se stará kvalitní výplň sedáku tvořená kombinací vlnitých pružin, bonell pružin a odolné PUR pěny. Sedací souprava je celočalouněná, což umožňuje její umístění do prostoru bez omezení. Součástí jsou také velké opěrné polštáře, které jsou odnímatelné, takže si je můžete snadno přizpůsobit podle svých potřeb. Praktickým benefitem je také úložný prostor, který oceníte pro uschování lůžkovin nebo dalších věcí. Rozměry: Šířka: 246 cmVýška: 94 cmHloubka: 70 cmVýška sedu: 42 cmVýška područe: 58 cm Po rozložení vznikne plocha pro občasné spaní 246 × 120 cm.
Cena: 15 839 Kč
| Dostupnost | Skladem |
|---|---|
| Prodejce | Atan.cz |
| Materiál | látka |
| Požadované vlastnosti | rohové |
| Barva | růžová |
| Počet míst | 3 |
| Výška | 73 cm |
| Výška sedáku | 42 cm |
| Šířka | 246 cm |
| Celková šířka | 246 cm |
| Hloubka | 70 cm |
| Hmotnost | 100 kg |
Vybrané produkty
Matrace Polštář Polštáře Postele Prostor Rošt Sedací soupravy VěciMožnosti dopravy a ceny
| Způsob dopravy | Cena |
| Vlastní přeprava | DOPRAVA ZDARMA |
|---|---|
| Vlastní přeprava s dobírkou | 50 Kč |
| TopTrans | 836 Kč |
| TopTrans na dobírku | 886 Kč |