Falco Sedací souprava Zara roh šedá - PRAVÁ
Moderní rohová sedací souprava Zara 265x205 cm je rozkládací s úložným prostorem. Sedací souprava má prošité sedáky a polohovací opěrky hlavy. Kvalitní sezení zajišťuje PUR pěna, pružina vlnovec. Jednoduchým rozložením soupravy získáte pohodlnou postel 125x200 cm vhodnou k příležitostnému spaní. Je vyrobena z kvalitní látky Inari. Záda sedačky jsou čalouněná, je tedy vhodná i pro použití v prostoru. K sedací soupravě je možno dokoupit křeslo, malý a velký taburet. Rozměry: 265x205 cm výška 85/100 cm hloubka 98 cm plocha po rozložení 125x200 cm výška sedu 42 cm
Cena: 29 662 Kč
| Dostupnost | Skladem |
|---|---|
| Prodejce | Atan.cz |
| Materiál | látka |
| Požadované vlastnosti | rohové |
| Barva | šedá |
| Počet míst | 3 |
| Výška | 98 cm |
| Celková šířka | 265 cm |
| Šířka | 265 cm |
| Hloubka | 205 cm |
| Hmotnost | 1 kg |
Vybrané produkty
Kate Křesla Látky Matrace Nábytek Postele Prostor Rohová sedací souprava Rošt Sedací soupravy Sedačky TaburetyMožnosti dopravy a ceny
| Způsob dopravy | Cena |
| Vlastní přeprava | DOPRAVA ZDARMA |
|---|---|
| Vlastní přeprava s dobírkou | 50 Kč |
| TopTrans | 416 Kč |
| TopTrans na dobírku | 466 Kč |