Falco Rozkládací sedací souprava Amadeus levá - šedá
Pohodlná sedací souprava Amadeus, která je ideálním spojením pohodlí, praktičnosti a také moderního designu. Tato sedací souprava přímo vybízí k relaxaci např. u sledování televize. Pohodlí při sezení zajišťuje výplň sedáku, kterou tvoří vlnité pružiny v kombinaci s kvalitní HR pěnou a také polohovací opěrky, které si můžete podle potřeby přizpůsobit. Praktickou stránkou je možnost rozkládání. Po rozložení vznikne dostatečně velké lůžko k občasnému přespání návštěvy. Samozřejmostí je i objemný úložný prostor, který můžete využít třeba na lůžkoviny. Sedací soupravu nabízíme v levém i pravém provedení. Vyobrazené doplňky a dekorace nejsou v ceně sedací soupravy. rozměry: 190x280/ v.85-100 cm plocha pro spaní: 126x215 cm
Cena: 33 262 Kč
| Dostupnost | Skladem |
|---|---|
| Prodejce | Atan.cz |
| Materiál | látka |
| Požadované vlastnosti | rohové |
| Barva | šedá |
| Výška | 85-100 cm |
| Výška sedáku | 42 cm |
| Šířka | 280 cm |
| Celková šířka | 280 cm |
| Hloubka | 190 cm |
| Hmotnost | 160 kg |
Vybrané produkty
Bonami Dekorace Doplňky Lůžkoviny Matrace Obraz Obrazy Postele Prostor Rošt Sedací soupravy Sedací soupravyMožnosti dopravy a ceny
| Způsob dopravy | Cena |
| Vlastní přeprava | DOPRAVA ZDARMA |
|---|---|
| Vlastní přeprava s dobírkou | 50 Kč |
| TopTrans | 836 Kč |
| TopTrans na dobírku | 886 Kč |