TOOMAX PETRA plastový stůl+box - terracotta
Obdélníkový stůl PETRA s úložným prostorem je neodolatelný kousek nábytku pro Vaše venkovní prostory. Montáž tohoto stolu je tak snadná, že nepotřebujete žádné nářadí. Stačí ho jednoduše složit dohromady a můžete se pustit do užívání relaxace na své terase nebo zahradě. Stůl PETRA je vyroben z recyklovaného plastu, což znamená, že nejen vytváříme krásný nábytek, ale také přispíváme k ochraně životního prostředí. Jeho odolnost vůči UV záření a nepřízni počasí zajišťuje, že si budete moci užívat jeho krásy a praktičnosti po mnoho let. šířka výrobku: 59 cm hloubka výrobku: 39 cm výška výrobku: 36 cm nosnost: 50 kg barva: terracotta Dodávané v demontu - rozměr balení: 60x40x50 cm Nechte stůl PETRA oživit Vaše venkovní prostory a vytvořte si ideální místo pro společné chvíle s rodinou a přáteli.
Cena: 649 Kč
| Dostupnost | Skladem |
|---|---|
| Prodejce | Atan.cz |
| Výrobce | TOOMAX (88 produktů) |
| Materiál | plastové |
| Barva | terracotta |
| Výška | 36 cm |
| Šířka | 59 cm |
| Celková šířka | 59 cm |
| Hloubka | 39 cm |
| Nosnost | 50 kg |
| Hmotnost | 3 kg |
| EAN | 8009371118347 |
| FOFR | 211 |
| FOFR_COD | 261 |
Vybrané produkty
Bonami Nábytek Prostor Psací stoly Rošt Stoly Zahradní nábytekMožnosti dopravy a ceny
| Způsob dopravy | Cena |
| Česká Pošta | 122 Kč |
|---|---|
| ČP na dobírku | 172 Kč |
| TopTrans | 416 Kč |
| TopTrans na dobírku | 466 Kč |