Tempo Kondela Zahradní stůl DENTON NEW - šedohnědá
Preferujete minimalismus a jednoduchost? Tento design vám nabízí stůl DENTON NEW. Vyroben je z plastu v barevném provedení šedohnědá Taupe. U stolu se pohodlně pohostí 4 lidé. Barva: šedohnědá Taupe Rozměry (ŠxHxV): 79,5x79,5x74,5 cm Nosnost: 50 kg Hmotnost: 10,5 kg Může se stát dominantou vašeho interiéru v podobě jídelního stolu nebo své využití najde také v exteriéru jako zahradní stůl. Můžete si být jisti, že stůl DENTON NEW je přesně to, co potřebujete. Dodáváno v demontu.
Cena: 3 174 Kč
| Dostupnost | Skladem |
|---|---|
| Prodejce | Atan.cz |
| Výrobce | Tempo Kondela (2530 produktů) |
| O výrobci Tempo Kondela | Tempo Kondela je renomovaný výrobce nábytku, který klade důraz na moderní design, funkčnost a kvalitu materiálů. V… pokračovat o Tempo Kondela » |
| Materiál | plastové |
| Barva | taupe |
| Výška | 74.5 cm |
| Šířka | 79.5 cm |
| Celková šířka | 79.5 cm |
| Hloubka | 79.5 cm |
| Hmotnost | 12.5 kg |
| EAN | 33420204095071 |
| FOFR | 211 |
| FOFR_COD | 261 |
Vybrané produkty
Nábytek Psací stoly Stoly Zahradní stůlMožnosti dopravy a ceny
| Způsob dopravy | Cena |
| Česká Pošta | 122 Kč |
|---|---|
| ČP na dobírku | 172 Kč |
| TopTrans | 416 Kč |
| TopTrans na dobírku | 466 Kč |