Tempo Kondela Zahradní stůl SAILOR - šedá
Praktický, moderní a připravený k každodennímu používání. Přesně takový je stůl SAILOR, ideální pro interiér i exteriér. Díky nadčasovému plastovému provedení v šedé barvě zapadne na terasu, balkon, do zahrady či moderní jídelny. Jeho kulatá vrchní deska poskytuje dostatek místa pro stolování či posezení u kávy. Stabilní středová noha se čtyřmi rameny zajistí potřebnou stabilitu. Materiál: plast Rozměry (ŠxHxV): 60x60x75 cm Nosnost: 50 kg Můžete si být jisti, že stůl SAILOR je přesně to, co potřebujete. Dodáváno v demontu.
Cena: 1 144 Kč
| Dostupnost | Skladem |
|---|---|
| Prodejce | Atan.cz |
| Výrobce | Tempo Kondela (2530 produktů) |
| O výrobci Tempo Kondela | Tempo Kondela je renomovaný výrobce nábytku, který klade důraz na moderní design, funkčnost a kvalitu materiálů. V… pokračovat o Tempo Kondela » |
| Materiál | plastové |
| Barva | šedá |
| Výška | 75 cm |
| Šířka | 60 cm |
| Celková šířka | 60 cm |
| Hloubka | 60 cm |
| Hmotnost | 5 kg |
| EAN | 33420204075891 |
| FOFR | 211 |
| FOFR_COD | 261 |
Vybrané produkty
Balkon Nábytek Psací stoly Šedé Stoly Zahradní stůlMožnosti dopravy a ceny
| Způsob dopravy | Cena |
| Česká Pošta | 122 Kč |
|---|---|
| ČP na dobírku | 172 Kč |
| TopTrans | 416 Kč |
| TopTrans na dobírku | 466 Kč |