STA Dětská postel Vráťa + šuplík 160x80 cm, Přírodní borovice
Cena: 3 519 Kč
| Dostupnost | Skladem |
|---|---|
| Prodejce | Luceda.cz |
| Výrobce | STA (54 produktů) |
| Matrace | Bez matrace |
| Materiál | Masiv Borovice |
| Barva/dekor | Přírodní |
| Rošt | Součástí balení |
| Pro velikost matrace | 160 x 80 cm |
| Úložný prostor | ANO |
| Nosnost postele | 80 kg |
| Spací plocha | 160 x 80 cm |
| Celková šířka | 166 cm |
| Celková hloubka | 87 cm |
| Funkce/vybavení | Pro kluky |
| WEDO | 299,00 |
| WEDO_COD | 345,00 |
Vybrané produkty
Borovice Chránič matrace Děti Dětské postele Gant Klik Kování Ložnice Lustry Matrace Molitan Nábytek Nice Ořech Polštář Polštáře Postele Postele Povlečení Pro děti Prostor Rošt Rustikální Šuplíky Textil Toto Vana Vany VěciMožnosti dopravy a ceny
| Způsob dopravy | Cena |
| GLS | 299,00 |
|---|---|
| GLS na dobírku | 345,00 |
| TopTrans | 299,00 |
| TopTrans na dobírku | 345,00 |
| Vlastní přeprava | 449,00 |
| Vlastní přeprava s dobírkou | 495,00 |


