DRW Dětská postel z masivu Edík 160 x 80 cm - barva Přírodní
Cena: 2 699 Kč
| Dostupnost | Skladem |
|---|---|
| Prodejce | Luceda.cz |
| Výrobce | DRW (32 produktů) |
| Matrace | Bez matrace |
| Materiál | Masiv Borovice |
| Barva/dekor | Přírodní |
| Pro velikost matrace | 160 x 80 cm |
| Úložný prostor | NE |
| Nosnost postele | 80 kg |
| Spací plocha | 160 x 80 cm |
| Rošt | Součastí balení |
| Celková šířka | 88 cm |
| WEDO | 139,00 |
| WEDO_COD | 185,00 |
Vybrané produkty
Borovice Chránič matrace Děti Dětské postele Gant Klik Kování Ložnice Lustry Matrace Molitan Nábytek Nice Ořech Polštář Polštáře Postele Postele Povlečení Pro děti Prostor Rošt Rustikální Šuplíky Textil Toto Vana Vany VěciMožnosti dopravy a ceny
| Způsob dopravy | Cena |
| GLS | 139,00 |
|---|---|
| GLS na dobírku | 185,00 |
| TopTrans | 139,00 |
| TopTrans na dobírku | 185,00 |
| Vlastní přeprava | 399,00 |
| Vlastní přeprava s dobírkou | 445,00 |


