STA Postel Bohoušek 160 x 80 cm - barva Ořech + rošt
Cena: 2 699 Kč
| Dostupnost | Skladem |
|---|---|
| Prodejce | Luceda.cz |
| Výrobce | STA (54 produktů) |
| Matrace | Bez matrace |
| Materiál | Masiv Borovice |
| Barva/dekor | Ořech |
| Rošt | Součástí balení |
| Pro velikost matrace | 160 x 80 cm |
| Úložný prostor | NE |
| Celková šířka | 91 cm |
| Celková výška | 61 cm |
| Nosnost postele | 80 kg |
| Spací plocha | 160 x 80 cm |
| Funkce/vybavení | Pro kluky |
| Celková hloubka | 165 cm |
| EAN | MIS 160 ORZECH |
| WEDO | 299,00 |
| WEDO_COD | 345,00 |
Vybrané produkty
Boho Borovice Chránič matrace Děti Dětské postele Gant Klik Kování Ložnice Lustry Matrace Molitan Nábytek Nice Ořech Polštář Polštáře Postele Postele Povlečení Pro děti Prostor Rošt Rustikální Šuplíky Textil Toto Vana Vany VěciMožnosti dopravy a ceny
| Způsob dopravy | Cena |
| GLS | 299,00 |
|---|---|
| GLS na dobírku | 345,00 |
| TopTrans | 299,00 |
| TopTrans na dobírku | 345,00 |
| Vlastní přeprava | 449,00 |
| Vlastní přeprava s dobírkou | 495,00 |



