O prodejci HouseLand.cz
Benefity prodejce HouseLand.cz
- ✭ Doprava nad 3 000 Kč ZDARMA
- ✭ Vrácení zboží do 60 dnů
- ✭ Dvouletá záruka i pro podnikatele
- ✭ Možnost pojištění zásilky
- ✭ Zboží ve slevě na HouseLand.cz
- ✭ Novinky na HouseLand.cz
- ✭ Zkušenosti a recenze s HouseLand.cz
Garden Line Závěsné křeslo HOME béžové/šedé
Toto stylové závěsné křeslo HOME je přesně tím doplňkem, který promění obyčejný kout v obývacím pokoji nebo nevyužitý prostor na terase v nejoblíbenější místo v celém domě. Jeho jemné béžové provedení a dekorativní výplet vnášejí do interiéru i exteriéru nádech oblíbeného boho stylu, který působí lehce, vzdušně a mimořádně útulně. Hlavním benefitem tohoto křesla je 10 cm silný polštář vyplněný měkkým PP bavlněným vláknem. Zatímco u jiných modelů můžete po chvíli cítit konstrukci, zde se doslova ponoříte do měkkosti. Opěradlo vám poskytne skvělou oporu pro záda, ať už si čtete, odpočíváte s podcastem v uších, nebo jen tak pozorujete zahradu. Zároveň disponuje kovovou konstrukcí, která zajišťuje dlouhou životnost i odolnost. Taktéž se pyšní inteligentně vyhotovenými lany:směs polyesteru (65 %) a bavlny (35 %) je zvolena záměrně, polyester dodává lanům nekompromisní pevnost a odolnost vůči povětrnostním vlivům, zatímco bavlna zajišťuje, že jsou lana příjemná na dotek a neškrábou. Skvěle se vyjímá v moderním obývacím pokoji, dětském pokoji i na letní zahradě. Kvalitní materiály zaručují dlouhou životnost i při častém používání. Křeslo je navrženo pro rychlou a intuitivní montáž, během chvilky můžete relaxovat a jeho bezpečné i stabilní provedení si zamiluje celá rodina Specifikace produktu: Nadčasový design Na zahradu i domů Pro děti i dospělé
Cena: 1 085 Kč
| Dostupnost | do 20. 6. 2026 |
|---|---|
| Prodejce | HouseLand.cz |
| Výrobce | Garden Line (358 produktů) |
| Druh | Závěsná křesla |
| Nosnost | 150 kg |
| Typ | Závěsné |
| Hloubka | 60 cm |
| Šířka | 80 cm |
| Výška | 120 cm |
| EAN | 5900779863187 |
| BALIKOVNA_NA_ADRESU | 135 |
| BALIKOVNA_NA_ADRESU_COD | 174 |
Vybrané produkty
Křesla Nábytek Záclony ZávěsyMožnosti dopravy a ceny
| Způsob dopravy | Cena |
| PPL | 129 Kč |
|---|---|
| PPL na dobírku | 168 Kč |
| GLS | 119 Kč |
| GLS na dobírku | 158 Kč |