O prodejci HouseLand.cz
Benefity prodejce HouseLand.cz
- ✭ Doprava nad 3 000 Kč ZDARMA
- ✭ Vrácení zboží do 60 dnů
- ✭ Dvouletá záruka i pro podnikatele
- ✭ Možnost pojištění zásilky
- ✭ Zboží ve slevě na HouseLand.cz
- ✭ Novinky na HouseLand.cz
- ✭ Zkušenosti a recenze s HouseLand.cz
Skládací závěsné houpací křeslo Houseland Malta pískové
Skládací závěsné houpací křeslo Houseland Malta pískové je ideální volbou pro chvíle klidu, pohody a pohodlného odpočinku. Díky elegantnímu tvaru a jemnému pískovému provedení působí vzdušně, lehce a snadno zapadne na terasu, balkon, zahradu i do moderního interiéru. Celý design spojuje stylový vzhled s praktickým využitím, takže získáte nejen pohodlné místo k relaxaci, ale i výrazný doplněk prostoru. Křeslo je vyrobeno z pevné ocelové konstrukce s matně černou povrchovou úpravou, která zajišťuje dobrou stabilitu a odolnost při každodenním používání. Konstrukce koše je doplněna o kvalitní výplet z PE ratanu v průměru 10 mm, který působí přirozeně a zároveň je vhodný i pro běžné venkovní využití. O maximální komfort se stará měkký polyesterový polstr 180 g, který je navíc opatřený vodoodpudivou úpravou, takže křeslo nabídne příjemné posezení i při pravidelném používání. Celková nosnost křesla je 140 kg. Velkou výhodou je také jeho skládací provedení, díky kterému křeslo snadno uskladníte nebo přemístíte podle potřeby. Rozměr 73 × 65 × 108 cm zajišťuje dostatek prostoru pro pohodlné sezení, aniž by křeslo působilo zbytečně robustně. Pokud hledáte závěsné houpací křeslo, které nabídne pevnou konstrukci, pohodlné polstrování a stylový vzhled v jednom, Houseland Malta bude přesně tím kouskem, který si doma rychle oblíbíte. Prohlédněte si další modely ze série Houseland Paradise, nebo jiná závěsná křesla od naší značky Houseland. Specifikace produktu: Pevná ocelová konstrukce Skládací praktické provedení Vodoodpudivý polyesterový polstr PE ratanový výplet Nosnost až 140 kg Potahy polstrů nejsou snímatelné ani pratelné. Každodenní údržba polstrů: jemně čistěte měkkým hadříkem Rozměry: Koš Šířka: 73 cm Hloubka: 65 cm Výška: 108 cm Složený koš: Šířka: 115 cm Hloubka: 73 cm Výška: 13 cm Polstr: Šířka: 118 cm Hloubka: 68 cm Výška: 13 cm
Cena: 3 199 Kč
| Dostupnost | Skladem |
|---|---|
| Prodejce | HouseLand.cz |
| Výrobce | Houseland (551 produktů) |
| O výrobci Houseland | Houseland je značka, která přináší moderní a kvalitní nábytek do každého domova. S důrazem na design, funkčnost a… pokračovat o Houseland » |
| Série | Houseland Paradise |
| Druh | Vajíčka |
| Gramáž materiálu polštářů | 180g/m2 |
| Materiál | Kov, PE ratan |
| Nosnost | 140 kg |
| Typ | Se stojanem |
| Hloubka | 100 cm |
| Šířka | 100 cm |
| Výška | 195 cm |
| EAN | 08594217416355 |
| BALIKOVNA_NA_ADRESU | 135 |
| BALIKOVNA_NA_ADRESU_COD | 174 |
Vybrané produkty
Balkon Gant Houpací křesla Kate Křesla Křesla Matrace Nábytek Postele Prostor Ratan Rošt Záclony Závěs Závěsná křesla Závěsná křesla ZávěsyMožnosti dopravy a ceny
| Způsob dopravy | Cena |
| PPL | 129 Kč |
|---|---|
| PPL na dobírku | 168 Kč |
| GLS | DOPRAVA ZDARMA |
| GLS na dobírku | 39 Kč |