Tempo Kondela Křeslo ušák CHARLOT Coral - šedá
Designový ušák CHARLOT se stane výborným doplňkem do vaší domácnosti. Opěrka zad je vysoká až 70 cm a tvarovaná, a tak pomáhá předejít bolestem páteře a krku. Mohutné opěrky rukou poskytnou relax vašim rukám. Užívejte si velmi příjemné a pohodlné sezení. Jádro je tvořeno PUR pěnou, která vyniká výbornými vlastnostmi. Materiál: látka Coral Bouclé 75/dřevo/PUR pěna Barva: šedá/buk Rozměry (ŠxHxV): 86x82x105 cm Výška sedu: 42 cm Hloubka sedu: 48 cm Šířka sedu: 52 cm Výška opěrky zad: 70 cm Výška opěrky na ruce: 62 cm Dřevěné nožičky: 13 cm Nosnost: 120 kg Na začátku je tužší, ale používáním se stává komfortnější, aniž by ztrácela na objemu. Křeslo CHARLOT nabízíme ve šedé látce Bouclé Coral. Stabilita křesla je zajištěna díky dřevěným nožičkám v barevném provedení buk. Dodávané v demontu. Pro ještě útulnější atmosféru doplňte křeslo stylovým kobercem z naší nabídky a vytvořte si dokonalé místo pro relaxaci.
Cena: 7 910 Kč
| Dostupnost | Skladem |
|---|---|
| Prodejce | Atan.cz |
| Výrobce | Tempo Kondela (2559 produktů) |
| O výrobci Tempo Kondela | Tempo Kondela je renomovaný výrobce nábytku, který klade důraz na moderní design, funkčnost a kvalitu materiálů. V… pokračovat o Tempo Kondela » |
| Materiál | látka |
| Typ | ušák |
| Barva | šedá |
| Výška | 105.0 cm |
| Výška sedáku | 42.0 cm |
| Otěruodolnost (Martindale) | 45000 |
| Šířka | 86.0 cm |
| Hloubka | 82.0 cm |
| Nosnost | 120 kg |
| Hloubka sedu | 48.0 cm |
| Hmotnost | 21.7 kg |
| EAN | 33420204120049 |
| FOFR | 299 |
| FOFR_COD | 349 |
Vybrané produkty
Koberce Koberce Křesla NábytekMožnosti dopravy a ceny
| Způsob dopravy | Cena |
| TopTrans | 416 Kč |
|---|---|
| TopTrans na dobírku | 466 Kč |