Tempo Kondela Křeslo ušák CHARLOT Coral - zelená
Designový ušák CHARLOT se stane výborným doplňkem do vaší domácnosti. Opěrka zad je vysoká až 70 cm a tvarovaná, a tak pomáhá předejít bolestem páteře a krku. Mohutné opěrky rukou poskytnou relax vašim rukám. Užívejte si velmi příjemné a pohodlné sezení. Jádro je tvořeno PUR pěnou, která vyniká výbornými vlastnostmi. Materiál: látka Coral Bouclé 20/dřevo/PUR pěna Barva: zelená/buk Rozměry (ŠxHxV): 86x82x105 cm Výška sedu: 42 cm Hloubka sedu: 48 cm Šířka sedu: 52 cm Výška opěrky zad: 70 cm Výška opěrky na ruce: 62 cm Dřevěné nožičky: 13 cm Nosnost: 120 kg Na začátku je tužší, ale používáním se stává komfortnější, aniž by ztrácela na objemu. Křeslo CHARLOT nabízíme v zelené látce Bouclé Coral. Stabilita křesla je zajištěna díky dřevěným nožičkám v barevném provedení buk. Dodávané v demontu. Pro ještě útulnější atmosféru doplňte křeslo stylovým kobercem z naší nabídky a vytvořte si dokonalé místo pro relaxaci.
Cena: 7 910 Kč
| Dostupnost | Skladem |
|---|---|
| Prodejce | Atan.cz |
| Výrobce | Tempo Kondela (2559 produktů) |
| O výrobci Tempo Kondela | Tempo Kondela je renomovaný výrobce nábytku, který klade důraz na moderní design, funkčnost a kvalitu materiálů. V… pokračovat o Tempo Kondela » |
| Materiál | látka |
| Požadované vlastnosti | nerozkládací |
| Typ | ušák |
| Barva | zelená |
| Výška | 105.0 cm |
| Výška sedáku | 42.0 cm |
| Otěruodolnost (Martindale) | 45000 |
| Šířka | 86.0 cm |
| Hloubka | 82.0 cm |
| Nosnost | 120 kg |
| Hloubka sedu | 48.0 cm |
| Hmotnost | 21.7 kg |
| EAN | 33420204120021 |
| FOFR | 299 |
| FOFR_COD | 349 |
Vybrané produkty
Koberce Koberce Křesla NábytekMožnosti dopravy a ceny
| Způsob dopravy | Cena |
| TopTrans | 416 Kč |
|---|---|
| TopTrans na dobírku | 466 Kč |