Tempo Kondela Jídelní křeslo BLER - béžová
Moderní a komfortní křeslo BLER perfektně zapadne do interiéru kuchyně, kanceláře nebo jídelny. Křeslo je potaženo elegantním potahem vyrobeným z kvalitní sametové Velvet látky v provedení světle béžová. Stojí na čtyřech černých kovových nohách, které křeslu dodávají stabilitu. Zádová opěrka a opěrky na ruce jsou dekorativně propletené, což působí velmi elegantně a honosně. Materiál: látka Velvet/kov Barva: světle béžová/černá Rozměry (ŠxHxV): 64x55x78 cm Výška sedu: 48 cm Hloubka sedu: 41 cm Šířka sedu: 46 cm Šířka zádové opěrky: 43 cm Výška zádové opěrky: 33 cm Nosnost: 100 kg Křeslo BLER upoutá vaši pozornost nejen designem, ale také detailním zpracováním. Dodáváno v demontu.
Cena: 2 637 Kč
| Dostupnost | Skladem |
|---|---|
| Prodejce | Atan.cz |
| Výrobce | Tempo Kondela (2559 produktů) |
| O výrobci Tempo Kondela | Tempo Kondela je renomovaný výrobce nábytku, který klade důraz na moderní design, funkčnost a kvalitu materiálů. V… pokračovat o Tempo Kondela » |
| Materiál | kovové |
| Styl | Moderní |
| Barva | Béžová |
| Materiál sedáku | látkové |
| Materiál rámu židle | Kov |
| Výška | 78.0 cm |
| Výška sedáku | 48.0 cm |
| Otěruodolnost (Martindale) | 80000 |
| Šířka | 64.0 cm |
| Hloubka | 55.0 cm |
| Nosnost | 100 kg |
| Hmotnost | 8.55 kg |
| EAN | 33420204104485 |
| FOFR | 211 |
| FOFR_COD | 261 |
Vybrané produkty
Křesla Kuchyně NábytekMožnosti dopravy a ceny
| Způsob dopravy | Cena |
| Česká Pošta | 122 Kč |
|---|---|
| ČP na dobírku | 172 Kč |
| PPL | 227 Kč |
| PPL na dobírku | 277 Kč |
| TopTrans | 416 Kč |
| TopTrans na dobírku | 466 Kč |