Tempo Kondela Otočné jídelní křeslo SAMANTA - tmavě hnědá
Otočné jídelní křeslo SAMANTA představuje pohodlí, styl a praktické řešení pro vaši kuchyň nebo jídelnu. Čalouněné je látkou s efektem broušené kůže v moderní a trendové tmavě hnědé barvě. Hřbetní část křesla je navíc dekorativně prošita, což jej činí stylovým. Výhodou křesla je jeho praktická otočná funkce, díky které získáte široký rozhled po celé místnosti, i když zůstává pevně na svém místě. Černá kovová konstrukce zajistí stabilitu a znásobí pohodlí na křesle SAMANTA. Materiál: látka s efektem broušené kůže/kov Barva: tmavě hnědá/černá Rozměry (ŠxHxV): 57x59x88 cm Výška sedu: 51 cm Hloubka sedu: 45 cm Šířka sedu: 53 cm Šířka zádové opěrky: 47 cm Výška zádové opěrky: 42 cm Nosnost: 100 kg Dodáváno v demontu.
Cena: 1 781 Kč
| Dostupnost | Skladem |
|---|---|
| Prodejce | Atan.cz |
| Výrobce | Tempo Kondela (2559 produktů) |
| O výrobci Tempo Kondela | Tempo Kondela je renomovaný výrobce nábytku, který klade důraz na moderní design, funkčnost a kvalitu materiálů. V… pokračovat o Tempo Kondela » |
| Materiál | kovové |
| Styl | Retro |
| Barva | Hnědá |
| Materiál sedáku | látkové |
| Materiál rámu židle | Kov |
| Výška | 88.0 cm |
| Výška sedáku | 51.0 cm |
| Otěruodolnost (Martindale) | 68000 |
| Šířka | 57.0 cm |
| Hloubka | 59.0 cm |
| Nosnost | 100 kg |
| Hmotnost | 6.85 kg |
| EAN | 33420204095929 |
| FOFR | 211 |
| FOFR_COD | 261 |
Vybrané produkty
Křesla Kuchyně NábytekMožnosti dopravy a ceny
| Způsob dopravy | Cena |
| Česká Pošta | 122 Kč |
|---|---|
| ČP na dobírku | 172 Kč |
| PPL | 227 Kč |
| PPL na dobírku | 277 Kč |
| TopTrans | 416 Kč |
| TopTrans na dobírku | 466 Kč |