Tempo Kondela Komoda LONGY REG1D5S1K - kašmír
Komoda LONGY REG1D5S1K nabízí svůj úložný prostor v podobě skříňky s policemi, výklopné skříňky a pěti zásuvek. Materiál: laminovaná DTD/fóliovaná MDF/PVC fólie Barva: kašmír/dub sonoma Rozměry (ŠxHxV): 95x45x152,5 cm Tloušťka materiálu: 1,6-1,9 cm Barva nožiček: přírodní Výška nožiček: 12 cm Hrana: papír impregnovaný termosetovými polymery/PVC Tloušťka materiálu ABS: 0,5 mm Tloušťka dřevovláknité desky zadní strana/dno zásuvky: 0,3 cm Barva zadní strana/dno zásuvky: bílá Dekorativní frézování Bezúchytková čela se skrytým seříznutím jsou praktickým řešením pro ty, kteří upřednostňují jednoduché linie a nenápadné zpracování. Komponenty se objednávají jednotlivě, takže si sestavu můžete vyskládat podle vlastních potřeb i velikosti prostoru. LONGY se snadno přizpůsobí každému typu interiéru. Dodávané v demontu.
Cena: 7 652 Kč
| Dostupnost | Skladem |
|---|---|
| Prodejce | Atan.cz |
| Výrobce | Tempo Kondela (2535 produktů) |
| O výrobci Tempo Kondela | Tempo Kondela je renomovaný výrobce nábytku, který klade důraz na moderní design, funkčnost a kvalitu materiálů. V… pokračovat o Tempo Kondela » |
| Materiál | DTD |
| Barva | kašmírová |
| Výška | 152.5 cm |
| Šířka | 95.0 cm |
| Hloubka | 45.0 cm |
| Hmotnost | 70.32 kg |
| EAN | 33420204066875 |
| FOFR | 599 |
| FOFR_COD | 649 |
Vybrané produkty
Dub sonoma Komody Koupelnové skříňky Lamino Nábytek Papír Police Prostor Regály Rošt Skříně Skříně Sono Vana Vany ZásuvkyMožnosti dopravy a ceny
| Způsob dopravy | Cena |
| TopTrans | 836 Kč |
|---|---|
| TopTrans na dobírku | 886 Kč |