Tempo Kondela Vitrína LONGY REG1W - kašmír
Vitrína LONGY REG1W nabízí svůj úložný prostor v podobě polic, které jsou ukryty za dvířky. Skleněná výplň dodává vitríně nádech elegance a luxusu. Dvířka se otevírají pomocí kovové úchytky, která je praktická a zároveň estetická. Materiál: laminovaná DTD/fóliovaná MDF/PVC fólie/sklo Barva: kašmír/dub sonoma Rozměry (ŠxHxV): 61x45x152,5 cm Tloušťka materiálu: 1,6-1,9 cm Tloušťka skla: 0,4 cm Materiál úchytky: kov Barva nožiček: přírodní Výška nožiček: 12 cm Hrana: papír impregnovaný termosetovými polymery/PVC Tloušťka materiálu ABS: 0,5 mm Tloušťka dřevovláknité desky zadní strana/dno zásuvky: 0,3 cm Barva zadní strana/dno zásuvky: bílá Dekorativní frézování Bezúchytková čela se skrytým seříznutím jsou praktickým řešením pro ty, kteří upřednostňují jednoduché linie a nenápadné zpracování. Komponenty se objednávají jednotlivě, takže si sestavu můžete vyskládat podle vlastních potřeb i velikosti prostoru. LONGY se snadno přizpůsobí každému typu interiéru. Dodávané v demontu.
Cena: 5 463 Kč
| Dostupnost | Skladem |
|---|---|
| Prodejce | Atan.cz |
| Výrobce | Tempo Kondela (2535 produktů) |
| O výrobci Tempo Kondela | Tempo Kondela je renomovaný výrobce nábytku, který klade důraz na moderní design, funkčnost a kvalitu materiálů. V… pokračovat o Tempo Kondela » |
| Materiál | DTD |
| Barva | kašmírová |
| Výška | 152.5 cm |
| Šířka | 61.0 cm |
| Hloubka | 45.0 cm |
| Hmotnost | 40.68 kg |
| EAN | 33420204066954 |
| FOFR | 368 |
| FOFR_COD | 418 |
Vybrané produkty
Dub sonoma Lamino Papír Prostor Rošt Sono Úchytky Vana Vany Vitrína ZásuvkyMožnosti dopravy a ceny
| Způsob dopravy | Cena |
| TopTrans | 416 Kč |
|---|---|
| TopTrans na dobírku | 466 Kč |