Idea Křeslo MONTE CARLO černé K99
Provedení: Křeslo MONTE CARLO má velice moderní design. Černý potah z imitace kůže a kovová podnož vytváří luxusní kousek vybízející k posazení. Křeslo je otočné a jednoduše výškově nastavitelné za pomoci plynového pístu. Černé křeslo bude skvělou volbou Zboží je dodáváno v demontu
Cena: 1 499 Kč
| Dostupnost | do 4. 6. 2026 |
|---|---|
| Prodejce | Atan.cz |
| Výrobce | Idea (970 produktů) |
| O výrobci Idea | Výrobce Idea přináší kvalitní nábytek z masivní borovice, který obohatí každý interiér. V nabídce najdete širokou škálu… pokračovat o Idea » |
| Materiál | koženka |
| Záruka | 2 roky |
| Typ | otočná |
| Barva | černá |
| Výška | 71 cm |
| Výška sedáku | 40-50 cm |
| Celková šířka | 72 cm |
| Šířka | 72 cm |
| Hloubka | 47 cm |
| Hmotnost | 7 kg |
| EAN | 8591982299008 |
| FOFR | 211 |
| FOFR_COD | 261 |
Vybrané produkty
Křesla NábytekMožnosti dopravy a ceny
| Způsob dopravy | Cena |
| Česká Pošta | 122 Kč |
|---|---|
| ČP na dobírku | 172 Kč |
| TopTrans | 416 Kč |
| TopTrans na dobírku | 466 Kč |