Tempo Kondela Klubové křeslo CUBA Coral - šedá
Proměňte svůj domov na stylové místo a vyberte si křeslo CUBA z látky Coral Boucle. Kromě toho, že je praktické, dýchá i novým designem. Svým příznivcům poskytuje příjemné sezení, jehož jádro tvoří PUR pěna. Materiál: látka Coral Boucle 75 Rozměry (ŠxHxV): 65x60x77 cm Výška sedu: 45 cm Hloubka sedu: 42 cm Šířka sedu: 45 cm Výška opěrky zad: 32 cm Výška nožiček: 5 cm Nosnost: 120 kg V extra moderním a mimořádně praktickém křesle z látky Coral Boucle zažijete relax a oddech.
Cena: 3 075 Kč
| Dostupnost | Skladem |
|---|---|
| Prodejce | Atan.cz |
| Výrobce | Tempo Kondela (2559 produktů) |
| O výrobci Tempo Kondela | Tempo Kondela je renomovaný výrobce nábytku, který klade důraz na moderní design, funkčnost a kvalitu materiálů. V… pokračovat o Tempo Kondela » |
| Materiál | látka |
| Požadované vlastnosti | nerozkládací |
| Typ | relaxační |
| Barva | šedá |
| Výška | 77.0 cm |
| Výška sedáku | 45.0 cm |
| Otěruodolnost (Martindale) | 45000 |
| Šířka | 65.0 cm |
| Hloubka | 60.0 cm |
| Nosnost | 120 kg |
| Hloubka sedu | 42.0 cm |
| Hmotnost | 11.2 kg |
| EAN | 33420204120085 |
| FOFR | 211 |
| FOFR_COD | 261 |
Vybrané produkty
Křesla NábytekMožnosti dopravy a ceny
| Způsob dopravy | Cena |
| Česká Pošta | 122 Kč |
|---|---|
| ČP na dobírku | 172 Kč |
| TopTrans | 416 Kč |
| TopTrans na dobírku | 466 Kč |