Casarredo Designový věšák SCIMITAR - černá
SCIMITAR - věšákový panel pro Stylovou předsíň - moderní styl přímo ve vaší předsíň. Materiál: Kov Rozměr: 12 x 84 x 0.3 cm Barva: Černá Styl: Loftové, industriální Panel nejenže poskytne dostatek místa pro vaše kabáty a doplňky, ale stane se také dominantním prvkem vaší předsíně. Jeho černý kovový design dodává prostoru industriální vzhled a podtrhuje moderní estetiku domova. Uspořádejte svůj vstupní prostor s elegancí a stylem!
Cena: 330 Kč
| Dostupnost | do 18. 8. 2026 |
|---|---|
| Prodejce | Atan.cz |
| Výrobce | Casarredo (2217 produktů) |
| O výrobci Casarredo | Casarredo je značka, která přináší do vašeho domova kvalitní a stylový nábytek. S širokou nabídkou produktů od… pokračovat o Casarredo » |
| Materiál | kovové |
| Barva | černá |
| Výška | 12 cm |
| Šířka | 84 cm |
| Hloubka | 0.3 cm |
| Hmotnost | 1.1 kg |
| FOFR | 211 |
| FOFR_COD | 261 |
Vybrané produkty
BonamiMožnosti dopravy a ceny
| Způsob dopravy | Cena |
| TopTrans | 416 Kč |
|---|---|
| TopTrans na dobírku | 466 Kč |