Casarredo Věšák s policí HALAM - dub
HALAM - Elegantní a praktický doplněk do předsíně Díky rozměrům 35 x 75.6 x 22 cm je vhodný i do menších prostor. Vyrobený z kvalitního LTD materiálu s tloušťkou 18 mm, zaručuje pevnost a dlouhou životnost. Minimalistický design se snadno začlení do jakéhokoliv moderního interiéru. Materiál: LTD Rozměr: 35 x 75.6 x 22 cm Tloušťka materiálu: 18 mm Barva: Dub Halam je dodávaný v demontovaném stavu s jednoduchým návodem na sestavení.
Cena: 750 Kč
| Dostupnost | Skladem |
|---|---|
| Prodejce | Atan.cz |
| Výrobce | Casarredo (2217 produktů) |
| O výrobci Casarredo | Casarredo je značka, která přináší do vašeho domova kvalitní a stylový nábytek. S širokou nabídkou produktů od… pokračovat o Casarredo » |
| Materiál | laminové |
| Barva | dub |
| Výška | 35 cm |
| Šířka | 75.6 cm |
| Hloubka | 22 cm |
| Hmotnost | 7.8 kg |
| FOFR | 211 |
| FOFR_COD | 261 |
| Způsob dopravy | Cena |
| TopTrans | 416 Kč |
|---|---|
| TopTrans na dobírku | 466 Kč |