Tempo Kondela Vitrína LONGY REG1W - smoke zelená
Vitrína LONGY REG1W nabízí svůj úložný prostor v podobě polic, které jsou ukryty za dvířky. Skleněná výplň dodává vitríně nádech elegance a luxusu. Dvířka se otevírají pomocí kovové úchytky, která je praktická a zároveň estetická. Materiál: laminovaná DTD/fóliovaná MDF/PVC fólie/sklo Barva: smoke zelená/černá Rozměry (ŠxHxV): 61x45x152,5 cm Tloušťka materiálu: 1,6-1,9 cm Tloušťka skla: 0,4 cm Materiál úchytky: kov Barva nožiček: černá Výška nožiček: 12 cm Hrana: papír impregnovaný termosetovými polymery/PVC Tloušťka materiálu ABS: 0,5 mm Tloušťka dřevovláknité desky zadní strana/dno zásuvky: 0,3 cm Barva zadní strana/dno zásuvky: tmavý dub milán Dekorativní frézování LONGY se snadno přizpůsobí každému typu interiéru.
Cena: 5 960 Kč
| Dostupnost | Skladem |
|---|---|
| Prodejce | Atan.cz |
| Výrobce | Tempo Kondela (2530 produktů) |
| O výrobci Tempo Kondela | Tempo Kondela je renomovaný výrobce nábytku, který klade důraz na moderní design, funkčnost a kvalitu materiálů. V… pokračovat o Tempo Kondela » |
| Materiál | MDF |
| Barva | Zelená |
| Výška | 152.5 cm |
| Šířka | 61.0 cm |
| Hloubka | 45.0 cm |
| Hmotnost | 40.68 kg |
| EAN | 33420204066990 |
| FOFR | 368 |
| FOFR_COD | 418 |
| Způsob dopravy | Cena |
| TopTrans | 416 Kč |
|---|---|
| TopTrans na dobírku | 466 Kč |