Tempo Kondela TV stolek LONGY RTV1K2So - smoke zelená
TV stolek LONGY RTV1K2So nabízí úložný prostor v podobě výklopné skříňky, otevřeného úložného prostoru s policí a dvou zásuvek. Umožňuje pohodlné uspořádání mediálních zařízení, kabelů a příslušenství, přičemž otvor pro vývod kabelů zajišťuje čistý a uklizený vzhled bez zbytečného zamotání kabelů. Materiál: laminovaná DTD/fóliovaná MDF/PVC fólie Barva: smoke zelená/černá Rozměry (ŠxHxV): 155x45x54 cm Tloušťka materiálu: 1,6-1,9 cm Výška nožiček: 12 cm Hrana: papír impregnovaný termosetovými polymery/PVC Tloušťka materiálu ABS: 0,5 mm Tloušťka dřevovláknité desky zadní strana/dno zásuvky: 0,3 cm Barva zadní strana/dno zásuvky: tmavý dub milán Dekorativní frézování Bezúchytková čela se skrytým seříznutím jsou praktickým řešením pro ty, kteří upřednostňují jednoduché linie a nenápadné zpracování. Komponenty se objednávají jednotlivě, takže si sestavu můžete vyskládat podle vlastních potřeb i velikosti prostoru. LONGY se snadno přizpůsobí každému typu interiéru. Dodáváno v demontu
Cena: 5 363 Kč
| Dostupnost | Skladem |
|---|---|
| Prodejce | Atan.cz |
| Výrobce | Tempo Kondela (2530 produktů) |
| O výrobci Tempo Kondela | Tempo Kondela je renomovaný výrobce nábytku, který klade důraz na moderní design, funkčnost a kvalitu materiálů. V… pokračovat o Tempo Kondela » |
| Materiál | DTD |
| Barva | Zelená |
| Výška | 54.0 cm |
| Šířka | 155.0 cm |
| Hloubka | 45.0 cm |
| Hmotnost | 39.27 kg |
| EAN | 33420204067245 |
| FOFR | 368 |
| FOFR_COD | 418 |
Vybrané produkty
Nábytek Skříně StolyMožnosti dopravy a ceny
| Způsob dopravy | Cena |
| TopTrans | 416 Kč |
|---|---|
| TopTrans na dobírku | 466 Kč |