O prodejci HouseLand.cz
Benefity prodejce HouseLand.cz
- ✭ Doprava nad 3 000 Kč ZDARMA
- ✭ Vrácení zboží do 60 dnů
- ✭ Dvouletá záruka i pro podnikatele
- ✭ Možnost pojištění zásilky
- ✭ Zboží ve slevě na HouseLand.cz
- ✭ Novinky na HouseLand.cz
- ✭ Zkušenosti a recenze s HouseLand.cz
TZB Sada zahradního nábytku Palma pro 2 osoby černá
Sada zahradního nábytku Palma se zalíbí každému, kdo si přeje vytvořit příjemné místo k odpočinku i v prostorově omezenějších exteriérech, jako jsou balkony či menší terasy. Sada se skládá ze dvou židlí a kulatého stolku. Celá sestava je laděna do neutrální černé barvy, která se snadno kombinuje s dalšími doplňky. Základem nábytku je ocelový rám, který zajišťuje mechanickou pevnost a stabilitu nábytku. Povrch oceli navíc chrání speciální práškový lak, který na materiálu vytváří spolehlivý štít. Ten nábytek účinně brání před vznikem koroze, chrání ho před vlhkostí i deštěm a zvyšuje jeho odolnost vůči drobným škrábancům. Pozadu nezůstávají ani praktické detaily, které zvyšují komfort používání. Kulatý stolek je osazen deskou z tvrzeného skla, která spolehlivě odolává slunečním paprskům i poškrábání a nabízí nosnost až 50 kg. Ergonomicky tvarované židle s nosností do 120 kg pak zaručují pohodlné posezení i bez nutnosti dokupovat podsedáky. Sedák a opěradlo tvoří textilen 2×1 s vysokou gramáží 520 g/m², který je prodyšný a rychleschnoucí. Specifikace produktu: Kompaktní posezení pro dva Ideální na menší terasy Stabilní ocelová konstrukce Antikorozní povrchová úprava Deska z tvrzeného skla Pohodlné ergonomické židle Prodyšný rychleschnoucí textilen Sada obsahuje: 2x židle 1x stůl
Cena: 2 495 Kč
| Dostupnost | do 13. 6. 2026 |
|---|---|
| Prodejce | HouseLand.cz |
| Výrobce | TZB (806 produktů) |
| O výrobci TZB | Výrobce TZB je známý svou širokou nabídkou kvalitního nábytku a bytových doplňků, které jsou navrženy s důrazem na… pokračovat o TZB » |
| Hloubka stolu | 60 cm |
| Materiál | Textilen, Kov |
| Nosnost stolu | 50 kg |
| Nosnost židle | 120 kg |
| Počet osob | 2 osoby |
| Šířka stolu | 60 cm |
| Šířka židle | 55 cm |
| Výška sedu | 41 cm |
| Výška stolu | 70 cm |
| Výška židle | 89,5 cm |
| EAN | 5904512610175 |
| BALIKOVNA_NA_ADRESU | 135 |
| BALIKOVNA_NA_ADRESU_COD | 174 |
Vybrané produkty
Antik Asko Balkon Bonami Černá Doplňky Nábytek Podsedák Prostor Psací stoly Rošt Stolek Stoly Textil ŽidleMožnosti dopravy a ceny
| Způsob dopravy | Cena |
| PPL | 129 Kč |
|---|---|
| PPL na dobírku | 168 Kč |
| GLS | 119 Kč |
| GLS na dobírku | 158 Kč |