O prodejci HouseLand.cz
Benefity prodejce HouseLand.cz
- ✭ Doprava nad 3 000 Kč ZDARMA
- ✭ Vrácení zboží do 60 dnů
- ✭ Dvouletá záruka i pro podnikatele
- ✭ Možnost pojištění zásilky
- ✭ Zboží ve slevě na HouseLand.cz
- ✭ Novinky na HouseLand.cz
- ✭ Zkušenosti a recenze s HouseLand.cz
TZB Sada zahradního nábytku Flora pro 2 osoby černá
Sada zahradního nábytku Flora je vhodná pro vytvoření pohodlného posezení i v menších venkovních prostorech. Díky kombinaci moderního designu, elegantního černého provedení a kompaktních rozměrů působí sestava stylově, ale zároveň vám nezabere zbytečně mnoho místa. Její součástí jsou dvě pohodlné židle a kulatý stolek. Materiálové zpracování počítá s náročnými venkovními podmínkami a proměnlivým klimatem. Set bez problémů odolá intenzivnímu UV záření, ranní rose i prudkým letním dešťům. Konstrukce spoléhá na odolnost ocelových profilů, které jsou ošetřeny práškovým lakem, což ještě zvyšuje jejich životnost a chrání je před rezivěním. Dominantou stolu je deska z bezpečnostního tvrzeného skla, kterou zdobí elegantní povrchová textura vodních vln. Dokonalé pohodlí při sezení zajišťují židle potažené vysoce prodyšnou tkaninou, která je příjemná a zaručuje komfort i během teplých letních dnů. Nohy židlí navíc mají protiskluzové koncovky, které zajišťují stabilitu a zároveň chrání podlahu před poškrábáním. Velkým benefitem setu z hlediska každodenního používání je jeho jednoduché přemisťování a skladování. Židle totiž mají jednoduchý skládací mechanismus, takže je v případě potřeby složíte do kompaktního tvaru a přenesete či převezete, kam potřebujete. Specifikace produktu: Kompaktní posezení pro dva Ocelová konstrukce Deska z tvrzeného skla Prodyšný materiál Protiskluzové zakončení nohou Skládací židle Sada obsahuje: 2x židle 1x stůl
Cena: 2 095 Kč
| Dostupnost | do 13. 6. 2026 |
|---|---|
| Prodejce | HouseLand.cz |
| Výrobce | TZB (806 produktů) |
| O výrobci TZB | Výrobce TZB je známý svou širokou nabídkou kvalitního nábytku a bytových doplňků, které jsou navrženy s důrazem na… pokračovat o TZB » |
| Hloubka stolu | 50 cm |
| Materiál | Textilen, Kov |
| Nosnost stolu | 50 kg |
| Nosnost židle | 120 kg |
| Počet osob | 2 osoby |
| Šířka stolu | 50 cm |
| Šířka židle | 44,5 cm |
| Výška sedu | 48 cm |
| Výška stolu | 70 cm |
| Výška židle | 80 cm |
| EAN | 5904512610182 |
| BALIKOVNA_NA_ADRESU | 135 |
| BALIKOVNA_NA_ADRESU_COD | 174 |
Vybrané produkty
Asko Černá Gant Nábytek Ořech Prostor Psací stoly Rošt Stolek Stoly ŽidleMožnosti dopravy a ceny
| Způsob dopravy | Cena |
| PPL | 129 Kč |
|---|---|
| PPL na dobírku | 168 Kč |
| GLS | 119 Kč |
| GLS na dobírku | 158 Kč |