Rohová rozkládací sedací souprava do L ELLINI, 290 cm, s úložným prostorem Roh pohovky: Pravý roh, Barva látky Vibe: Vibe 95
Nový standard
Ellini.
Mistrovské dílo odpočinku.
Navržena pro absolutní komfort.
Krása ve funkci.
Ellini není jen pohovka. Je to výsledek posedlosti detailem. Čisté linie se setkávají s nekompromisní ergonomií. Celočalouněná konstrukce umožňuje umístění do středu místnosti, kde se stane dominantou vašeho interiéru.
Hybridní
jádro.
Bonell × Elastická pěna
Komfort,
který se vám přizpůsobí.
Navrženo pro váš život.
Precizní rozměry pro moderní obývací pokoje.
290 cm (šířka) × 183 cm (hloubka) × 85 cm (výška)
Materiály. Látka Vibe
Vibe je velmi kvalitní, pevná a odolná potahová látka s vysokou gramáží, která si poradí i s náročným každodenním používáním. Vyniká svou strukturou, dlouhou životností a snadnou údržbou, takže je ideální volbou do domácností s dětmi, domácími mazlíčky i častými návštěvami.
Technické
parametry.
Odolnost v číslech
Kvalita
v detailu.
Precizní zpracování pro dlouhou životnost.
Stínování: Látka Vibe má výraznou, moderní strukturu, která dodává nábytku charakter a hloubku. Povrch působí živě a plasticky, díky čemuž vytváří zajímavý vizuální efekt a podtrhuje celkový design.
Odstíny Vibe. Vyberte si svůj.
Všechny odstíny Vibe jsou odolné proti mechanickému poškození, díky tomu zůstává pohovka krásná a dlouhodobě reprezentativní.
Video návod. Jak vybrat roh (pravý / levý)
Krátký návod vám ukáže, jak správně vybrat orientaci rohu sedačky, aby dokonale seděla do vašeho prostoru.
Cena: 15 009 Kč
| Dostupnost | do 12. 6. 2026 |
|---|---|
| Prodejce | Luceda.cz |
| Výrobce | PRM (374 produktů) |
| Roh pohovky | Pravý roh |
| Spací plocha | 210x135 cm |
| Výška sedu | 42 cm |
| Hloubka sedu | 72 cm |
| Celková výška | 85 cm |
| Příplatek 1 | https://www.luceda.cz/user/shop/orig/83060.jpg?68109392 |
| Celková šířka | 290 cm |
| Příplatek 2 | https://www.luceda.cz/user/shop/orig/88350-1.jpg?69d893dc |
| Hodnota 1 | https://www.luceda.cz/user/shop/orig/83060.jpg?68109392 |
| Úložný prostor | ANO |
| Typ | Rozkládací |
| Hodnota 2 | https://www.luceda.cz/user/shop/orig/88350-1.jpg?69d893dc |
| Tvar | Do L |
| Celková hloubka | 183 cm |
| WEDO | 499,00 |
| WEDO_COD | 545,00 |
Vybrané produkty
Charakter Gant Látka Látky Matrace Ment Nábytek Obývací pokoj Pohovky Pohovky Polštář Polštáře Postele Prostor Rošt Rozkládací pohovky Sedací soupravy Sedačky ŠedéMožnosti dopravy a ceny
| Způsob dopravy | Cena |
| GLS | 499,00 |
|---|---|
| GLS na dobírku | 545,00 |
| TopTrans | 499,00 |
| TopTrans na dobírku | 545,00 |
| Vlastní přeprava | 699,00 |
| Vlastní přeprava s dobírkou | 745,00 |




/Vibe/Vibe95.jpg)
