Rohová rozkládací sedací souprava do L MOKKA, 236 cm, s úložným prostorem Roh pohovky: Levý roh, Barva látky Kronos: Smaragdově zelená (Kronos 19)
Nový standard
Mokka.
Mistrovské dílo odpočinku.
Navržena pro absolutní komfort.
Krása ve funkci.
Mokka není jen pohovka. Je to výsledek posedlosti detailem. Čisté linie se setkávají s nekompromisní ergonomií. Celočalouněná konstrukce umožňuje umístění do středu místnosti, kde se stane dominantou vašeho interiéru.
Hybridní
jádro.
Bonell × Elastická pěna
Komfort,
který se vám přizpůsobí.
Materiály. Látka Kronos
Kronos je příjemně měkká, pevná a vysoce odolná čalounická látka s hutnou strukturou. Díky dobré otěruvzdornosti a snadné údržbě je vhodná pro každodenní používání. Bez obav obstojí i v domácnostech s dětmi, domácími mazlíčky a častými návštěvami.
Technické
parametry.
Odolnost v číslech
Kvalita
v detailu.
Precizní zpracování pro dlouhou životnost.
Stínování: Látka Kronos má jemně sametový, hladký povrch s lehkým vlasem – při dopadu světla a změně směru pohledu se odstín mírně proměňuje, což vytváří elegantní stínování a dodává nábytku pocit hloubky a luxusního vzhledu.
Odstíny Kronos. Vyberte si svůj.
Všechny odstíny Kronos jsou odolné proti mechanickému poškození, díky tomu zůstává pohovka Mokka krásná a dlouhodobě reprezentativní.
Video návod. Jak vybrat roh (pravý / levý)
Krátký návod vám ukáže, jak správně vybrat orientaci rohu sedačky, aby dokonale seděla do vašeho prostoru.
Cena: 17 927 Kč
| Dostupnost | do 12. 6. 2026 |
|---|---|
| Prodejce | Luceda.cz |
| Výrobce | Eka (22445 produktů) |
| Roh pohovky | Levý roh |
| Spací plocha | 202 x 123 cm |
| Celková výška | 95 cm |
| Příplatek 1 | https://www.luceda.cz/user/shop/orig/83060.jpg?68109392 |
| Příplatek 2 | https://www.luceda.cz/user/shop/orig/88350-1.jpg?69d893dc |
| Úložný prostor | ANO |
| Materiál | Čalounění |
| Hodnota 1 | https://www.luceda.cz/user/shop/orig/83060.jpg?68109392 |
| Barva | Modrá |
| Hodnota 2 | https://www.luceda.cz/user/shop/orig/88350-1.jpg?69d893dc |
| Celková šířka | 236 cm |
| Nastavitelné opěrky hlavy | Ano |
| Celková hloubka | 170 cm |
| Typ | Rozkládací |
| Tvar | Do L |
| Volitelná barva nohou | NE |
| Název látky | KRONOS |
| WEDO | 349,00 |
| WEDO_COD | 395,00 |
Vybrané produkty
Bydlení Černá Charakter Gant Látka Látky Matrace Ment Nábytek Obývací pokoj Pohovky Pohovky Postele Prostor Rošt Rozkládací pohovky Sedací soupravy Sedačky Šedé Světla VanyMožnosti dopravy a ceny
| Způsob dopravy | Cena |
| GLS | 349,00 |
|---|---|
| GLS na dobírku | 395,00 |
| TopTrans | 349,00 |
| TopTrans na dobírku | 395,00 |
| Vlastní přeprava | 499,00 |
| Vlastní přeprava s dobírkou | 545,00 |





/Kronos/KRONOS-07.jpg)
/Kronos/KRONOS-05.jpg)
/Kronos/KRONOS-09.jpg)
/Kronos/KRONOS-15.jpg)
/Kronos/KRONOS-19.jpg)
/Kronos/KRONOS-53.jpg)