O prodejci HouseLand.cz
Benefity prodejce HouseLand.cz
- ✭ Doprava nad 3 000 Kč ZDARMA
- ✭ Vrácení zboží do 60 dnů
- ✭ Dvouletá záruka i pro podnikatele
- ✭ Možnost pojištění zásilky
- ✭ Zboží ve slevě na HouseLand.cz
- ✭ Novinky na HouseLand.cz
- ✭ Zkušenosti a recenze s HouseLand.cz
Duo Porcelánová sada 2 ks šálků s podšálkem Wild Birds 2x280 ml se sítkem bílá/vícebarevná
Se sadou 2 ks hrnků Wild Birds proměníte běžné pití čaje v malou uměleckou chvilku. Barevná ilustrace květů a roztomilého ptáčka vás přenese do sluncem zalité jarní louky, a každý doušek tak chutná jako chvilka odpočinku. Sítko a poklička vám dopřejí pohodlné louhování, zatímco kvalitní porcelán zajistí, že vám hrnek bude dělat radost dlouhá léta. Snadná údržba, možnost použití v mikrovlnce i myčce, což z hrnku činí ideálního parťáka pro každý den. Praktický podšálek navíc ochrání váš stůl a zároveň si na něj můžete dát sladkou laskominku! A díky krásnému dárkovému balení udělá radost naprosto každému, i těm, co oplývají spoustou vkusných doplňků, neboť přírodních motivů není nikdy dost. A takovou pohádkovou scenérii si přeci nemůžete nechat ujít, pohladí na srdíčko stejně něžně, jako zapadající slunko po náročném dni. Specifikace produktu: Vyrobeno z kvalitního porcelánu Vhodné do myčky nádobí i mikrovlnné trouby Součástí je infuzér a poklička
Cena: 719 Kč
| Dostupnost | do 9. 6. 2026 |
|---|---|
| Prodejce | HouseLand.cz |
| Druh | Šálky a podšálky |
| Materiál | Porcelán |
| Objem | 280 ml |
| Průměr šálku | 9 cm |
| Sada hrníčků | Ano |
| Výbava | Se sítkem na louhování |
| Výška šálku | 7 cm |
| Vzor | Se vzorem |
| Hmotnost | 1.00 kg |
| EAN | 5902693929789 |
| BALIKOVNA_NA_ADRESU | 125 |
| BALIKOVNA_NA_ADRESU_COD | 164 |
Vybrané produkty
Asko Hrnek Ilustrace Lustry Nábytek Nádobí Psací stoly Rošt Stoly TermohrnkyMožnosti dopravy a ceny
| Způsob dopravy | Cena |
| PPL | 119 Kč |
|---|---|
| PPL na dobírku | 158 Kč |
| GLS | 109 Kč |
| GLS na dobírku | 148 Kč |
| Zásilkovna | 70 Kč |
| Zásilkovna na dobírku | 109 Kč |
| PPL ParcelShop | 70 Kč |
| PPL ParcelShop s dobírkou | 109 Kč |