O prodejci HouseLand.cz
Benefity prodejce HouseLand.cz
- ✭ Doprava nad 3 000 Kč ZDARMA
- ✭ Vrácení zboží do 60 dnů
- ✭ Dvouletá záruka i pro podnikatele
- ✭ Možnost pojištění zásilky
- ✭ Zboží ve slevě na HouseLand.cz
- ✭ Novinky na HouseLand.cz
- ✭ Zkušenosti a recenze s HouseLand.cz
Duo Sada 2 ks šálků s podšálků English Roses Black 90 ml béžová/zlatá/černá
Dopřejte si okamžik skutečného luxusu a proměňte svou každodenní rutinu v aristokratický rituál. Sada šálků English Roses Black představuje dokonalou harmonii mezi praktickým využitím a nadčasovou elegancí, která rozzáří každou chvíli strávenou u šálku oblíbeného čaje nebo kávy. Tyto šálky vás na první pohled zaujmou svým klasickým tvarem na jemné nožce a precizně provedenými zlatými obrubami, které jim dodávají punc výjimečnosti. Hlavní předností je jejich umělecký design, kterému dominuje krásný motiv anglických růží v béžových odstínech na kontrastním černém pozadí. Díky této barevné kombinaci se šálky stanou vkusným doplňkem jak moderních, tak i klasicky zařízených interiérů. Pro jejich výrobu byl zvolen vysoce kvalitní porcelán New Bone China, který vyniká svou mimořádnou lehkostí, odolností a ušlechtilým krémovým nádechem. Specifikace produktu: Nadčasový motiv Na kontrastním černém pozadí S anglickými růžemi
Cena: 385 Kč
| Dostupnost | do 9. 6. 2026 |
|---|---|
| Prodejce | HouseLand.cz |
| Druh | Šálky a podšálky |
| Materiál | Porcelán |
| Objem | 90 ml |
| Průměr | 6,5 cm |
| Sada hrníčků | Ano |
| Výbava | Bez výbavy |
| Vzor | Se vzorem |
| Šířka | 8,8 cm |
| Výška | 6,7 cm |
| Hmotnost | 0.80 kg |
| EAN | 5902693947974 |
| BALIKOVNA_NA_ADRESU | 125 |
| BALIKOVNA_NA_ADRESU_COD | 164 |
Vybrané produkty
Béžová Černá MentMožnosti dopravy a ceny
| Způsob dopravy | Cena |
| PPL | 119 Kč |
|---|---|
| PPL na dobírku | 158 Kč |
| GLS | 109 Kč |
| GLS na dobírku | 148 Kč |
| Zásilkovna | 70 Kč |
| Zásilkovna na dobírku | 109 Kč |
| PPL ParcelShop | 70 Kč |
| PPL ParcelShop s dobírkou | 109 Kč |