Tempo Kondela Otočná židle SATOZ - šedá/bílá
Studentská židle SATOZ nabízí kombinaci moderního designu a funkčnosti. Jednoduchý design, čisté linie a šedé barevné provedení vytváří elegantní a svěží vzhled. Čalouněná je kvalitní síťovinou, která je příjemná na dotek, prodyšná a zároveň odolná vůči opotřebení. Disponuje nastavitelnou výškou sedu, díky čemuž si ji jednoduše přizpůsobíte svým potřebám. Rozměry (ŠxHxV): 46x50x79/89 cm Výška sedu: 41-51 cm Šířka sedu: 46 cm Hloubka sedu: 43 cm Výška zádové opěrky: 43 cm Šířka zádové opěrky: 35 cm Nosnost: 100 kg Stabilitu zajišťuje bílá plastová podstava s otočnými kolečky, která umožňují plynulý pohyb po tvrdém i měkkém povrchu. Dodáváno v demontu.
Cena: 1 184 Kč
| Dostupnost | Skladem |
|---|---|
| Prodejce | Atan.cz |
| Výrobce | Tempo Kondela (2530 produktů) |
| O výrobci Tempo Kondela | Tempo Kondela je renomovaný výrobce nábytku, který klade důraz na moderní design, funkčnost a kvalitu materiálů. V… pokračovat o Tempo Kondela » |
| Materiál | Síťovina |
| Barva | Šedá |
| Výška | 79.0 cm |
| Výška sedáku | 41.0 cm |
| Šířka | 46.0 cm |
| Celková šířka | 46 cm |
| Hloubka | 50.0 cm |
| Nosnost | 100 kg |
| Hmotnost | 6 kg |
| EAN | 33420204086879 |
| FOFR | 211 |
| FOFR_COD | 261 |
Vybrané produkty
Gant Nábytek Šedé ŽidleMožnosti dopravy a ceny
| Způsob dopravy | Cena |
| Česká Pošta | 122 Kč |
|---|---|
| ČP na dobírku | 172 Kč |
| PPL | 227 Kč |
| PPL na dobírku | 277 Kč |
| TopTrans | 416 Kč |
| TopTrans na dobírku | 466 Kč |