Halmar Kancelářská židle GIMLI - černá
Pohodlné a zdravé sezení je základem každého úspěšného dne za stolem. Otočná židle GIMLI splňuje všechny požadavky moderního studenta na soustředěnou práci i relax. rozměry: 60/53/84-94/42-52 cm základní mechanismus opěrný bod zad barva: černá / černá nosnost: 100 kg dodávané v demontu Příjemný potah a černá síťovina v černé barvě působí lehce a moderně, zatímco černá kovová konstrukce doplňuje celkový design.
Cena: 983 Kč
| Dostupnost | do 2. 6. 2026 |
|---|---|
| Prodejce | Atan.cz |
| Výrobce | Halmar (1130 produktů) |
| O výrobci Halmar | U polské značky Halmar máte jistotu, že je každý kus nábytku originál. Přesto mají její kolekce nezaměnitelný a… pokračovat o Halmar » |
| Materiál | Síťovina |
| Barva | černé |
| Výška | 84-94 cm |
| Výška sedáku | 42-52 cm |
| Celková šířka | 60 cm |
| Šířka | 60 cm |
| Hloubka | 53 cm |
| Nosnost | 100 kg |
| Hmotnost | 8.5 kg |
| EAN | 5905248136649 |
| FOFR | 211 |
| FOFR_COD | 261 |
Vybrané produkty
Černá Kancelářské židle Nábytek ŽidleMožnosti dopravy a ceny
| Způsob dopravy | Cena |
| Česká Pošta | 122 Kč |
|---|---|
| ČP na dobírku | 172 Kč |
| PPL | 227 Kč |
| PPL na dobírku | 277 Kč |
| TopTrans | 416 Kč |
| TopTrans na dobírku | 466 Kč |