Halmar Rozkládací pohovka PAULINIO - šedá
Jednoduchá praktická rozkládací pohovka PAULINIO šedé barvy. rozměry: 170/90-190/93-43 cm materiál: látka / polypropylen barva: béžová rozkládací pohovka dekorativní prošití opěráku dva menší dekorativní polštáře dodáváno v demontu Moderní a stylový vzhled, který se hodí do jakéhokoli interiéru.
Cena: 8 283 Kč
| Dostupnost | do 5. 6. 2026 |
|---|---|
| Prodejce | Atan.cz |
| Výrobce | Halmar (1139 produktů) |
| O výrobci Halmar | U polské značky Halmar máte jistotu, že je každý kus nábytku originál. Přesto mají její kolekce nezaměnitelný a… pokračovat o Halmar » |
| Materiál | látka |
| Požadované vlastnosti | Rozkládací |
| Barva | šedá |
| Výška | 93 cm |
| Výška sedáku | 43 cm |
| Celková šířka | 170 cm |
| Šířka | 170 cm |
| Hloubka | 90-190 cm |
| Hmotnost | 65 kg |
| EAN | 5905248130890 |
Vybrané produkty
Béžová Látka Nábytek Pohovky Polštář Polštáře Polypropylen Rozkládací pohovky ŠedéMožnosti dopravy a ceny
| Způsob dopravy | Cena |
| TopTrans | 836 Kč |
|---|---|
| TopTrans na dobírku | 886 Kč |