Autronic Rozkládací pohovka ASB-C3034 CRM2 - béžová
Rozkládací trojmístná pohovka ASB-C3034 CRM2 je čalouněná prémiovou béžovou látkou, která zajišťuje příjemný dotek a snadnou údržbu. Pevná konstrukce z masivního kaučukovníku poskytuje stabilitu a dlouhou životnost. Pohovka disponuje praktickou funkcí rozkladu click-clack, která umožňuje rychlé a jednoduché přeměnění sedací plochy na pohodlné lůžko. Součástí je také středový držák nápojů, který přidává na komfortu při odpočinku. Šířka sedu: 135 cm Hloubka sedu: 53 cm Výška sedu: 41 cm Rozměr nohy: 5 cm Výška područek: 51 cm Šířka područek: 26 cm Plocha lůžka: 180 x 95 cm Design pohovky ASB-C3034 CRM2 doplňují elegantní dřevěné nohy v přírodním odstínu, které podtrhují moderní a zároveň nadčasový vzhled nábytku. Dodávané v demontu - rozměr balení: 182x100x21,5 cm. Přinášíme mnohem více. Vyberte si z naší široké nabídky kusových koberců, které vám zajistí maximální komfort a pohodu.
Cena: 4 851 Kč
| Dostupnost | Skladem |
|---|---|
| Prodejce | Atan.cz |
| Výrobce | Autronic (2380 produktů) |
| O výrobci Autronic | Autronic je značka, která se zaměřuje na design a kvalitu svých produktů. V nabídce najdete široký sortiment nábytku a… pokračovat o Autronic » |
| Materiál | látka |
| Požadované vlastnosti | rohové |
| Rozměr | 180x76x77 cm |
| Barva | béžová |
| Počet míst | 3 |
| Výška | 76 cm |
| Výška sedáku | 41 cm |
| Šířka | 180 cm |
| Celková šířka | 180 cm |
| Hloubka | 77 cm |
| Nosnost | 300 kg |
| Hloubka sedu | 53 cm |
| Hmotnost | 32.94 kg |
| EAN | 8591957781729 |
Vybrané produkty
Béžová Gant Nábytek Pohovky Pohovky Postele Rozkládací pohovkyMožnosti dopravy a ceny
| Způsob dopravy | Cena |
| TopTrans | 416 Kč |
|---|---|
| TopTrans na dobírku | 466 Kč |