Produktové foto Gril na dřevěné uhlí ø 102 cm Vulcano L - Remundi

O prodejci Bonami.cz

Logo prodejce Bonami.cz

Bonami je dynamický a inspirativní obchod, který přináší jedinečný výběr nábytku, bytových dekorací a módního příslušenství pro každý domov. Specializuje se na tvorbu atraktivního a pohodlného prostředí, kde každý kousek nábytku a dekorace odráží…

Benefity prodejce Bonami.cz

  • ✭  Doprava při objednávce nad 3 000 Kč ZDARMA (nevztahuje se na nadrozměrné zásilky)
  • ✭  Při registraci SLEVA 200 Kč na 1. nákup
  • ✭  Oddělené doručení zásilek za 49,- (zboží skladem bude odesláno ihned, produkty na objednání budou odeslány v další zásilce)
  • ✭  SLEVA za nasbírané kredity
  • ✭  Zboží ve slevě na Bonami.cz
  • ✭  Novinky na Bonami.cz
  • ✭  Zkušenosti a recenze s Bonami.cz

Gril na dřevěné uhlí ø 102 cm Vulcano L - Remundi

Úvod Zahrada Grilování a piknik

Také už se nemůžete dočkat na nadcházející grilovací sezónu, kdy se opět sejdete v rodinném kruhu či v obklopení přátel nad s láskou připraveným jídlem? Připravte se na ni v předstihu se značkou Remundi, která je již po několik let známkou kvalitních materiálů a pečlivým zpracováním. Jinak tomu není ani u tohoto grilu na dřevěné uhlí Vulcano L, které hned na první pohled zaujme svým moderním rezavým vzhledem. K přípravě pokrmů lze navíc využít jak klasické dřevo, tak i dřevěné uhlí. Díky tomu, že se základna hořícího ohně nachází pod úrovní grilovací plochy, s lehkostí dosáhnete až 300 °C nahřátí. Speciální geometrie se navíc postará o to, aby se teplo nerozkládalo rovnoměrně, ale došlo k tvorbě teplotních zón - ideální pro souběžnou přípravu pokrmů vyžadující různé teploty. Jako jediné na trhu mají navíc grily Remundi zabudovaný systém plynule nastivtelného ovládání přívodu vzduchu, jež lze snadno ovládat pomocí táhla umístěného z vnější části grilu. Plní tedy nejen funkci grilu, ale také ohniště či topidla. Pro grilování přímo nad plamenem lze k tomuto grilu přikoupit padnoucí grilovací mřížku. Dobré vědět: Aby vám gril vydržel bez obav i několik sezón, doporučujeme jej opatřit padnoucím ochranným obalem.

Cena: 64 990 Kč

   Koupit na Bonami.cz

Dostupnost do 24. 7. 2024
Prodejce Bonami.cz
Výrobce Remundi  (40 produktů)

Vybrané produkty

Asko Bonami Gril Grilování Ploty Vany