Venkovní ohniště s grilem Remundi Caesar

Úvod Zahrada Grilování a piknik

Pokud rádi grilujete pak vězte, že to jde i lépe, efektivněji a stylově!

Koncept grilu a ohniště v jednom od německé značky Remundi představuje nové zážitky pro všechny milovníky venkovního grilování nebo relaxu u otevřeného ohně. Otevřený oheň a stylový design grilu Remundi se stanou nejen zdrojem tepla a příjemné atmosféry, ale i dominantním prvkem vaší zahrady, u kterého se budete cítit vždy skvěle.

Unikátní designová ohniště Remundi mají jako jediná na trhu šikovný systém plynulé regulovace přívodu vzduchu. Ovládá se z vnější strany ohniště pákou, která je táhlem spojena s přívodem vzduchu do ohniště. To vám umožní grilovat přesně takovou intenzitou jakou potřebujete, a zamezíte tak nechtěným připáleninám. Celý tento systém je vyroben z vysoce kvalitní nerezové oceli třídy 1.4301.

Široká plotna se speciální geometrií se ohřívá až na 300°C. S různými teplotními zónami umožňuje navíc připravit více pokrmů za různých grilovacích teplot současně. V grilu můžete používat jak dřevěné uhlí tak dřevo a užívat si grilování či otevřený oheň po celý rok.

Čištění ohniště je velice snadné - po dohoření jednoduše zvedněte ovládání přívodu vzduchu a otvorem ve dně ohniště smeťte popel přímo do kbelíku na popel.

Koncept grilů Remundi se představil v roce 2014 na mezinárodním veletrhu IENA, kde získal zlatou medaili v kategorii Inovace. Zakladatelem konceptu je německý inženýr, konstruktér a vášnivý kuchař Ralf Weisbrod.

Materiál: ocel, nerezová ocel
Celková výška: 85 cm
Vnější průměr topu: 72 cm
Vnitřní průměr topu: 30 cm
Tloušťka grilovacího plátu: 8 mm
Průměr grilovacího roštu: 295 mm
Tloušťka grilovacího roštu: 4 mm
Celková hmotnost: 61,988 kg
Kód výrobce: 800801

Cena: 32 999 Kč

   Koupit na Kulina.cz

Dostupnost Skladem
Prodejce Kulina.cz
Výrobce Remundi  (64 produktů)
Typ produktu Ohniště
EAN 4260549660080
CESKA_POSTA_NAPOSTU_DEPOTAPI 0
CESKA_POSTA_NAPOSTU_DEPOTAPI_COD 49,00
DPD_PICKUP 0
DPD_PICKUP_COD 49,00
BALIKOVNA_DEPOTAPI 0
BALIKOVNA_DEPOTAPI_COD 49,00