Domácí pekárna Pain Plasir PF220838 Tefal 1 kg

Domácí pekárna Pain & Plaisir představuje řešení pro lahodné a zdravé čerstvé domácí chleby. Můžete být kreativní a používat všech 17 programů, které jsou určeny k výrobě dokonalého chleba, briošek a dalšího pečiva.

Domácí pekárna Pain & Plaisir, která je ideální pro osoby s gluténovou intolerancí nebo pro lidi, který dbají o své zdraví, nabízí pohodlí dát si čerstvě upečený chléb, který je připraven na míru podle vašich chutí a potřeb! Je to snadné: 3 programy na bezlepkové pečivo vám umožní upéct zdravé bochníky, dorty a sladké chleby a také lze přidávat různé bezlepkové směsi a mouky a zajistit si tak různorodost při vaření. Dále jsou zahrnuty programy na výrobu těstovin, kaší, müsli a džemů a lze tak vedle chleba připravit množství dalších pokrmů.

Objevte tyto pokrmy díky speciální kuchařce! Navíc můžete nastavit funkci odloženého startu, který vám umožní vstávat každý den s čerstvým chlebem! Vyberte si ze tří barev kůrky: světlá, středně tmavá nebo do hněda; a tři různé velikosti. S domácí pekárnou Pain & Plaisir není třeba volit mezi chutí a pohodou!

Cena: 2 899 Kč

   Koupit na Chefshop.cz

Dostupnost Skladem
Prodejce Chefshop.cz
Výrobce Tefal  (122 produktů)
EAN 3045385783404