Struhadlo s flexibilní rukojetí oranžové Twist Grater™ Joseph Joseph - Struhadlo JOSEPH JOSEPH Twist Grater™, oranžové

Výzva pro designéry Joseph Joseph: pohodlné a variabilní strouhání

Řešení: struhadlo s flexibilní rukojetí Twist Grater

Struhadlo Twist bylo designéry navrženo přesně tak, aby se přizpůsobilo strouhání během vaření i přímo u stolu nad talířem. Tři barevné varianty obsahují celkem 6 různých strouhacích ploch. Pro maximální pohodlí si můžete vybrat ze dvou pozic rukojeti. V rovné variantě pro práci nad talířem u stolu či nad nádobím v kuchyni, v polohováním na 90° pro jistou oporu na podložce. Struhadlo je dodáváno s plastovým krytem, který slouží k ochraně strouhací plochy mezi používáním a v opačném nasazení jako nádoba pro sběr nastrouhaných surovin. Výjimečnost struhadla byla potvrzena i oceněním za design Reddot 2015.

  • Struhadlo s 2 různými strouhacími otvory
  • Oranžové pro extra hrubé strouhání & jemné stužkování
  • 2 polohy rukojeti – polohování pojistkou
  • Plastový kryt pro sběr nastrouhaných surovin
  • Protiskluzová ergonomická rukojeť
  • Vhodné do myčky

Upgrade běžných kuchyňských pomocníků je již od roku 2003 cílem značky Joseph Joseph a jejich designérů. Bratři Richard a Anthony Joseph se rozhodli přenést své zkušenosti ze studií produktového designu do vlastního byznysu. Jejich nadšení pro inovace přináší každou sezónu nové produkty a nové atraktivní barevné série. Každý jednotlivý produkt je výsledkem vývoje, jehož snahou bylo povýšit funkčnost, bezpečnost a vizuální stránku na maximum. Výsledné produkty vzbuzují nadšení a přinášejí radost, nejen svým hravým designem, ale i překvapivou praktičností, kterou si zamilujete již od prvního použití. Joseph Joseph vyhrává na celé čáře nejen u zákazníků ve více než 100 zemích světa, ale také každoročně získává mnoho cen a nominací za design a inovace. Vysoká prodejnost a oblíbenost kuchyňských produktů umožnila přesunout pozornost designérů dále než jen na pracovní desku a to konkrétně pod ní – na segment odpadového řešení a úklidu. Díky tomu si nyní zákazníci mohou dopřát nejen designové kuchyňské náčiní, ale také komplexní, variabilní a inteligentní řešení tříděného odpadu a recyklace, která do moderního způsobu života dokonale zapadá. Joseph Joseph tak již není jen záruka prémiového designu a kvality, ale i příležitost jak změnit svůj životní styl.

Cena: 729 Kč

   Koupit na Kulina.cz

Dostupnost Skladem
Prodejce Kulina.cz
Výrobce Joseph Joseph  (393 produktů)
O výrobci Joseph Joseph I odpadkové koše a úložné boxy mohou být stylové. Nevěříte? Podívejte se na širokou nabídku značky Joseph Joseph. Díky… pokračovat o Joseph Joseph »
Typ produktu Kuchyňské náčiní
Barva Oranžová
Kategorie P Kuchyňské náčiní
EAN 5028420200164
K překladu CZ AUTO
Margin E
DPD_PICKUP 69,00
DPD_PICKUP_COD 118,00

Vybrané produkty

Kování Kuchyn Lina Ment Nádobí Pracovní Struhadlo Talíř Talíře Úklid Vaření

Možnosti dopravy a ceny
Způsob dopravy Cena
ČP na poštu 99,00
ČP na poštu s dobírkou 148,00
Zásilkovna 89,00
PPL ParcelShop 89,00
Zásilkovna na dobírku 138,00
PPL ParcelShop s dobírkou 138,00
Balíkovna depo 69,00
Balíkovna depo s dobírkou 118,00