Karafa do lednice 1,0 l světle šedá Eva Solo

Vícefunkční karafa s jednoduchou konstrukcí a skvělými vlastnostmi pro použití v domácnosti. Je vhodná k přípravě horkých i studených nápojů. Návrháři Eva Solo se nechali inspirovat lahví od mléka – jednoduchým a praktickým designem. Karafa se vejde do většiny dveří od lednic. Nyní můžete místo použitých plastových nádob využívat skleněnou karafu, jejíž využití je velmi široké. Navíc na jídelním stole vypadá velmi dekorativně.

  • Je vhodná k přípravě chlazené vody, k chlazení džusů nebo ovocných šťáv.
  • Hrdlo karafy je dostatečně široké, aby se do karafy pohodlně vešly kostky ledu i plátky citronu.
  • Další výhodou je možnost využití čajového filtru Eva Solo, můžete tak připravit ledový čaj rychle a pohodlně v jedné nádobě.
  • Díky patentovanému flip-top (vyklápěcímu) víku si nápoj ponechá během uchování v ledničce svou vůni i chuť. Při nalévání se víko automaticky otevírá pro snadnější nalévání, zároveň však udrží v nádobě kostky ledu.
  • Karafa patří do rodiny výrobků Eva Solo bez odkapávání. Patentované hrdlo z leštěné ušlechtilé nerezové oceli a silikonové pryže je navrženo tak, aby voda lehce stékala po okraji přímo do skleničky.
  • Karafa se hodí i pro chlazení horkého čaje. Nemusíte se bát, že by díky teplotnímu šoku skleněná nádoba praskla. Dokonce ji můžete používat i v mikrovlnné troubě.
  • Stejně jako čajovary a kávovary od Eva Solo můžete i na karafu nasadit izolační potah se zipem udržující nápoj v chladu. Potahy jsou k dispozici v několika barvách. Lze je prát v pračce na 30 °C.
  • Skleněné a kovové části lze mýt v myčce.
  • Produkt získal ocenění za design: iF product design award.

Cena: 1 399 Kč

   Koupit na Kulina.cz

Dostupnost Skladem
Prodejce Kulina.cz
Výrobce Eva Solo  (374 produktů)
O výrobci Eva Solo Severský minimalismus v kuchyni, celém bytě i na cestách, to je značka Eva Solo. Specializuje se na kuchyňské náčiní a… pokračovat o Eva Solo »
Typ produktu Karafa
Kategorie P Karafy
Materiál Sklo
Objem (l) 0,9 - 1,2
Barva Šedá
Objem 1,0 l
S víčkem / uzávěrem Ano
EAN 5706631074254
K překladu CZ AUTO
Margin E
DPD_PICKUP 69,00
DPD_PICKUP_COD 118,00

Vybrané produkty

Karafa Kávovar Látky Návrh Nerez Nice Šedá Skleničky

Možnosti dopravy a ceny
Způsob dopravy Cena
ČP na poštu 99,00
ČP na poštu s dobírkou 148,00
Zásilkovna 89,00
Zásilkovna na dobírku 138,00
PPL ParcelShop 89,00
Balíkovna depo 69,00
PPL ParcelShop s dobírkou 138,00
Balíkovna depo s dobírkou 118,00