GüDE GMBH Güde GRP 80E - vibrační deska
• Vibrační deska GÜDE pro malé až středně velké plochy. Kompaktní konstrukce usnadňuje přesné vedení stroje. Celoplošný ocelový rám chrání stroj a usnadňuje jeho přesun. Základní deska bez torzního kroucení. Vypínač pro nízký stav oleje spolehlivě chrání motor při každodenním používání. Pro citlivé povrchy je k dispozici polyuretanová rohož, zatímco integrovaný podvozek umožňuje přemisťování stroje bez větší námahy.
• Vybavení - funkce
• • nízká hmotnost a kompaktní konstrukce
• robustní ocelový rám pro snadnou přepravu
• automatický posuv
• ochrana proti nízké hladině oleje
• základní deska bez torzních deformací a opotřebení
• sklopná rukojeť tlumená proti vibracím
Dodávané příslušenství : polyuretanová podložka
Cena: 10 747 Kč
| Dostupnost | do 4. 6. 2026 |
|---|---|
| Prodejce | CeskaZahrada.cz |
| Výrobce | GüDE GMBH (456 produktů) |
| Druh pohonu | benzínový |
| Výkon motoru | 4,1 kW |
| Objem nádrže | 2,5 l |
| Délka desky | 52 cm |
| Šířka desky | 42 cm |
| Maximální rychlost | 20 m/min |
| Typ vibrační desky | jednosměrná |
| Odstředivá síla | 14 kN |
| Hloubka hutnění | 20 cm |
| Délka | 1100 mm |
| Šířka | 420 mm |
| Výška | 950 mm |
| Hmotnost | 70 kg |
| Počet úderů | 5000 vpm |
| EAN | 4015671903747 |
| DHL | 590,00 |
| DHL_COD | 625,00 |