Falco Postel Cezanne R23 140x200 milano/crem
Postel je vyrobena z kvalitního lamina v kombinaci barev milano (tm.hnedá)/crem. Součástí postele je pevná deska, která slouží jako rošt pod matraci. Bez matrace. Je dodávána v demontu a součástí je montážní plánek včetně všech potřebných spojovacích materiálů.
Cena: 6 105 Kč
| Dostupnost | Skladem |
|---|---|
| Prodejce | Atan.cz |
| Materiál | dřevěné |
| Materiál rámu postele | Lamino |
| Barva | Hnědá |
| Požadované vlastnosti | bez úložného prostoru |
| Rozměr | 200x140 |
| Typ | Dvoulůžko |
| Vlastnosti | S roštem |
| Výška | 83 cm |
| Celková šířka | 146 cm |
| Šířka | 146 cm |
| Hloubka | 206 cm |
| Hmotnost | 1 kg |
| FOFR | 211 |
| FOFR_COD | 261 |
Vybrané produkty
Matrace Postele PosteleMožnosti dopravy a ceny
| Způsob dopravy | Cena |
| TopTrans | 416 Kč |
|---|---|
| TopTrans na dobírku | 466 Kč |