Idea Kancelářské křeslo TREND oranžové K91
Provedení: Kancelářské křeslo TREND s potahem z textilní síťoviny v černé barvě má oranžovou zádovou opěrku. Toto křeslo je výškově nastavitelné a disponuje příjemným houpacím mechanismem. Pokud tedy spoustu času trávíte u obrazovky počítače, toto moderní a pohodlné křeslo vám nesmí chybět. Křeslo má prodyšnou zádovou opěrku, šikovnou opěrku na ruce, široký sedák a bederní podpěru. Zaručí vám tedy zdravé sezení. Díky nosnosti do 110kg je křeslo nejen pro pilné studenty. Zboží je dodáváno v demontu.
Cena: 999 Kč
| Dostupnost | Skladem |
|---|---|
| Prodejce | Atan.cz |
| Výrobce | Idea (965 produktů) |
| O výrobci Idea | Výrobce Idea přináší kvalitní nábytek z masivní borovice, který obohatí každý interiér. V nabídce najdete širokou škálu… pokračovat o Idea » |
| Materiál | látka |
| Záruka | 2 roky |
| Područky | Ano |
| S opěrkou hlavy | bez podhlavníku |
| Výška | 95 cm |
| Výška sedáku | 38-48 cm |
| Celková šířka | 59 cm |
| Šířka | 59 cm |
| Hloubka | 50 cm |
| Nosnost | 110 kg |
| Hmotnost | 8 kg |
| EAN | 8591982291002 |
| FOFR | 211 |
| FOFR_COD | 261 |
Vybrané produkty
Dekorace Kancelářské židle Křesla Nábytek Obraz Obrazy Textil TotoMožnosti dopravy a ceny
| Způsob dopravy | Cena |
| Česká Pošta | 122 Kč |
|---|---|
| ČP na dobírku | 172 Kč |
| PPL | 227 Kč |
| PPL na dobírku | 277 Kč |
| TopTrans | 416 Kč |
| TopTrans na dobírku | 466 Kč |