LEOB Čalouněná židle MAREA Velutto Barva látky Velutto: Hořčicová (Velutto 08)
Nový standard
Marea.
Tam, kde styl potkává pohodlí.
Navrženo pro absolutní komfort.
Krása ve funkci.
Marea je víc než jen obyčejná židle. Představuje dokonalé spojení čistého designu, kvalitních materiálů a pohodlí, které z každého jídla udělá příjemný zážitek. Díky skvěle tvarovanému opěradlu a poctivému polstrování vypadá skvěle v každém jídelním koutu. Marea se tak snadno stane nejoblíbenějším kouskem vašeho domova a dodá mu pravý italský styl a pohodu.
Kvalitní
materiály.
Pevná čalounická látka Velutto a kovové nohy.
Komfort,
který se vám přizpůsobí.
Navrženo pro váš život.
Ideální rozměry pro každý jídelní kout.
82 cm (celková výška), 59 cm (celková šířka), 62 cm (celková hloubka)
Materiály. Látka Velutto
Velutto je sametově hebká a mimořádně odolná čalounická látka s elegantním vzhledem. Díky vysoké hustotě materiálu a snadné údržbě je ideální pro každodenní používání. Zvládne běžný provoz domácnosti, děti, domácí mazlíčky i časté návštěvy, aniž by ztrácela svůj charakter.
Technické
parametry.
Odolnost v číslech
Kvalita
v detailu.
Precizní zpracování pro dlouhou životnost.
Stínování: Látka Velutto má jemný sametový povrch, který reaguje na dotyk a dopad světla. Při změně směru vlasu se lehce proměňuje odstín i lesk, což dodává nábytku elegantní hloubku a sofistikovaný vizuální efekt.
Odstíny Velutto. Vyberte si svůj.
Všechny odstíny Veluttojsou odolné proti mechanickému poškození, díky tomu zůstává Marea dlouhodobě reprezentativní.
Cena: 1 290 Kč
| Dostupnost | do 3. 6. 2026 |
|---|---|
| Prodejce | Luceda.cz |
| Výrobce | LEOB (12 produktů) |
| Výška loketní opěrky | 61 cm |
| Výška sedu | 48 cm |
| Šířka sedu | 35-41 cm |
| Hloubka sedu | 44 cm |
| Celková hloubka | 62 cm |
| Materiál nohou | Kov |
| Materiál | Čalounění |
| Celková výška | 82 cm |
| Barva | Hořčicová |
| Celková šířka (cm) | 59 |
| Název látky | VELUTTO |
| WEDO | 139,00 |
| WEDO_COD | 185,00 |
Vybrané produkty
Matrace Nábytek Postele ŽidleMožnosti dopravy a ceny
| Způsob dopravy | Cena |
| GLS | 139,00 |
|---|---|
| GLS na dobírku | 185,00 |
| TopTrans | 139,00 |
| TopTrans na dobírku | 185,00 |
| Vlastní přeprava | 399,00 |
| Vlastní přeprava s dobírkou | 445,00 |








/Velutto/Velutto 08.png)
/Velutto/Velutto 19.png)