O prodejci HouseLand.cz
Benefity prodejce HouseLand.cz
- ✭ Doprava nad 3 000 Kč ZDARMA
- ✭ Vrácení zboží do 60 dnů
- ✭ Dvouletá záruka i pro podnikatele
- ✭ Možnost pojištění zásilky
- ✭ Zboží ve slevě na HouseLand.cz
- ✭ Novinky na HouseLand.cz
- ✭ Zkušenosti a recenze s HouseLand.cz
BLANÁŘ Pěnová matrace Stelia 80x200 bílá
Trápí vás ranní únava a přemýšlíte, kde je chyba? Klíč k opravdovému odpočinku totiž netkví v délce spánku, ale v jeho kvalitě. Dopřejte svému tělu změnu, kterou okamžitě pocítí, a pořiďte si pěnovou matraci Stelia v rozměru 80 x 200. Maximální doporučená nosnost matrace je 110 kg. Hlavní předností tohoto modelu je inovativní konstrukční řešení v podobě zámkového systému, který pevně spojuje jednotlivé vrstvy bez použití jakýchkoliv lepidel. Matrace je tedy vhodná také pro alergiky, astmatiky a osoby s citlivou pokožkou. Potah, který zajišťuje čistotu lůžka a chrání jádro před opotřebením, je opatřen zipem, takže ho můžete kdykoliv jednoduše sundat. Jádro matrace se skládá ze dvou typů kvalitních polyuretanových pěn s odlišnou tuhostí. Měkčí, bílá strana, disponuje tvarovaným průřezem, který optimálně rozkládá tlak lidského těla, uvolňuje svalové napětí a zároveň zajišťuje lepší odvětrávání povrchu. Oranžová strana matrace nabízí tvrdou oporu, která poskytuje stabilní podporu páteře a zabraňuje nežádoucímu propadání těla během spánku. Specifikace produktu: Snímatelný potah Dvě rozdílné tuhosti Speciální zámkový systém Složení matrace: POLYURETANOVÁ PĚNA Pěna, která se díky své vyšší hustotě vyznačuje dobrou odolností proti deformacím a také dlouhou životností. Nabízí vyváženou tvrdost a dobrý poměr trvanlivosti, elasticity a prodyšnosti, díky čemuž je vhodná jako základní materiál pro matrace.
Cena: 2 559 Kč
| Dostupnost | do 3. 6. 2026 |
|---|---|
| Prodejce | HouseLand.cz |
| Výrobce | BLANÁŘ (1 produkt) |
| Hmotnost | 18.00 kg |
| Nosnost | 110 kg |
| Tvrdost | Tvrdá, Měkká |
| Vlastnosti | Oboustranná, Snímatelný potah, Antialergická |
| Délka | 200 cm |
| Šířka | 80 cm |
| Výška | 16 cm |
| BALIKOVNA_NA_ADRESU | 155 |
| BALIKOVNA_NA_ADRESU_COD | 194 |
Vybrané produkty
Matrace Oranžová Postele VanyMožnosti dopravy a ceny
| Způsob dopravy | Cena |
| PPL | 149 Kč |
|---|---|
| PPL na dobírku | 188 Kč |
| GLS | 139 Kč |
| GLS na dobírku | 178 Kč |