O prodejci HouseLand.cz
Benefity prodejce HouseLand.cz
- ✭ Doprava nad 3 000 Kč ZDARMA
- ✭ Vrácení zboží do 60 dnů
- ✭ Dvouletá záruka i pro podnikatele
- ✭ Možnost pojištění zásilky
- ✭ Zboží ve slevě na HouseLand.cz
- ✭ Novinky na HouseLand.cz
- ✭ Zkušenosti a recenze s HouseLand.cz
Tvilum Komoda Simplicitous 235 77 cm Hickory Jackson
Pokud dáváte přednost minimalistickému nábytku, komoda Simplicitous vás stoprocentně nadchne. Její design dokonale reprezentuje skandinávský styl, který sází na jednoduchost, praktičnost a nadčasový vzhled. Přírodní dekor Hickory Jackson věrně napodobuje hřejivou texturu dřeva a ve vašem interiéru proto vykouzlí útulnou atmosféru. Navíc, díky tomuto univerzálnímu designu najde komoda své uplatnění skutečně kdekoli. Kompaktní rozměry 77 x 70,1 x 55 cm z ní dělají ideálního kandidáta do prostorově skromnějších interiérů, jako jsou menší ložnice, dětské pokoje, pracovny nebo úzké předsíně a chodby. Horní deska komody navíc nabízí skvělou odkládací plochu pro vystavení oblíbených dekorací, rodinných fotografií či pokojových rostlin, které prostor příjemně oživí. Komoda disponuje třemi zásuvkami pro přehledné roztřídění a organizaci oblečení, ložního prádla, dokumentů nebo jiných drobností. Jednoduchost komody podtrhuje bezúchytkové otevírání, které nenarušuje hladké linie čelních ploch. Základem komody je kvalitní lamino, které je zvoleno především pro svou odolnost a nenáročnou údržbu. K odstranění prachu, otisků prstů či drobných nečistot nepotřebujete žádné speciální přípravky, ale vystačíte si pouze s jemným, lehce navlhčeným hadříkem. Sjednoťe si váš domov a prohlédněte si další kousky z této série: Komoda Simplicitous 207 118 cm hickory Jackson Komoda Simplicitous 232 154 cm hickory Jackson Komoda Simplicitous 237 40 cm hickory Jackson Komoda Simplicitous 231 77 cm Hickory Jackson Specifikace produktu: Nadčasové minimalistické provedení Vhodná do menších prostor Tři prostorné zásuvky Bezúchytkové řešení Odolný a snadno udržovatelný povrch
Cena: 3 385 Kč
| Dostupnost | do 30. 5. 2026 |
|---|---|
| Prodejce | HouseLand.cz |
| Výrobce | Tvilum (316 produktů) |
| O výrobci Tvilum | Tvilum je renomovaný dánský výrobce nábytku, který klade důraz na moderní design, funkčnost a kvalitu. S více než 50… pokračovat o Tvilum » |
| Série | Simplicitous |
| Dekor | Dub Hickory |
| Design | Minimalistický |
| Hmotnost | 28.00 kg |
| Materiál | Lamino |
| Počet zásuvek | 3 zásuvky |
| Povrchová úprava | Mat |
| Půdorys | Přímé |
| Typ | Bez nožiček, Uzavřené |
| Úchytky | Bez úchytek |
| Vzor | Jednobarevné |
| Zavírání | Šuplíkové |
| Hloubka | 50 cm |
| Šířka | 77 cm |
| Výška | 70,1 cm |
| EAN | 5713035073868 |
| BALIKOVNA_NA_ADRESU | 175 |
| BALIKOVNA_NA_ADRESU_COD | 214 |
Vybrané produkty
Dětské pokoje Komody Komody Lamino Ložnice Ment Nábytek Nice Předsíň Předsíně Prostor Rošt Skandinávský styl Zásuvka ZásuvkyMožnosti dopravy a ceny
| Způsob dopravy | Cena |
| PPL | 169 Kč |
|---|---|
| PPL na dobírku | 208 Kč |
| GLS | 159 Kč |
| GLS na dobírku | 198 Kč |